Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mas is van ooyan helyzetbe h...

Mas is van ooyan helyzetbe h anyosek kulonbseget tesznek a ket gyerekuk es annak menyei kozott?

Figyelt kérdés
A ferjem orokke fekete barany volt a csaladba,elso pillanattol engem se birt anyosom,mig a nagyobbik fiat es annak parjat isteniti-orokke azt hallgatom hogy a masik gyermeke tarsa mennyire ugyes es a tobbi-jelzem a csaj 38 eves en meg 23...szerintem osze se lehet minket hasonlitani mikor en meg csak most indulok az eletben,multkor vettem egy butort nalunk a hazba es mar azt vagta hozzam anyosom hogy utanozni akarom a masik fiaekat mert ott is krem szinu a berendezes.Tovabba megy a szivatas reszukrol hogy mi semmik vagyunk,masoknak is ezt sirjak...en 23 vagyok a ferjem 25...a nagyobbik fia meg 36 es a parja 38...nem egy kategoria,nem is egy eletfelfogas nem tudom felfogni miert kell belenk kotni allandoan emiatt.Raadasul meg a parom testvereek reszerol is allandoan megy ez a hasonlitgatas...mi ertelme ennek?
2022. ápr. 1. 16:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

#10 Te melyik szöveget olvastad?xD

Azért írta le a korukat, mert a két korosztály életben elért eredményét nem lehet hasonlítgatni. Hiszen az egyik csak most kezdte, a másik meg 17 éve csinálja. Nem azért, mert érdem fiatalnak lenni..

Értő olvasás...

2022. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha legközelebb felhozzák, hogy xy-ék mennyire jók, akkor mond azt, hogy tényleg, mennyire ügyes ez az Izabella. Remélem, hogy 17 év múlva én is ennyi mindent fogok tudni.


Vagy, nem utánoztuk Izabelláékat anyuka, csak annyira ügyesek, hogy kiválasztották a legjobb színt, szerintünk is ez a legjobb. Anyukának másik szín jobban tetszett volna? Melyik?


Vagy, igen, ez az Izabella nagyon ügyes, látszik, hogy közel 20 év tapasztalata van a mosásban. De meg sem közeli azt, ahogy anyuka mos, akinek 40 év tapasztalata van.


Csak lazán. Ne hidd el nekik, hogy te kevesebbet fogsz érsz, mint a másik csaj, hiába beszél hülyeséget. Engedd el magad és kezeld úgy, mint egy gyereket. Azon sem húzod fel magad, ha a gyereked azt mondja, hogy több palacsintát fog megenni, mint te és nem javítod ki, hogy lehet, hogy 10 képet is kiszínezett míg te egyet, de a tied legalább kinéz valahogy. Az anyósod ostoba és az is marad bármit teszel.


Fordulj szeretettel felé, ne mesélj magadról a szükségesnél többet, hallgasd meg azt, amiről mesélni akar és tekintsd ezeket a látogatásokat kötelességednek, nem olyasminek, ahol feltétlenül jól kell magad érezni (bár plusz, ha sikerül). Aztán költözzetek minél előbb.

2022. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

K***a egyszerű: a sógorod az elsőszülött fiú, a világ közepe, a trónörökös. A férjed ha a feje tetejére áll, akkor sem lesz olyan tökéletes, mint a bátyja, mert nem p született előbb. Ezzel nem tudsz mit kezdeni: kis hazánkban meglepően sokan járnak szellemileg a középkorban.

Egyébként meg ebből hátha rájössz, miért nem kellene a szülők nyakán élni fiatal házasként.

2022. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerüen ö a kedvenc.
2022. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Igen ilyesmi a helyzet nálunk is, bár éppen fordítva. Anyós kedvence a férjem. Másik két gyerekét nem igazán szereti. Elképesztően kínos mikor ezt hangoztatja anyós, hogy mi vagyunk akik a leggyakrabban hazalátogatunk, mi vagyunk a legjobbak stb. Van még két másik gyereke!! Persze hogy nem szívesen járnak haza, ha ki vannak utálva, mert a férjem a kedvenc. Emiatt elérhetetlenítette a jó kapcsolatot a testvérek között is.
2022. ápr. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Utolsó,igen...ugy erzem anyos jatszmazik rendesen es igy a ket csalad kozotti kapcsooat is megerzi ezt
2022. ápr. 3. 06:44
 17/22 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy ők elhiszik rs benne vannak a jatekba,mert utalgatnak,sertegetnek,az nem esik le naluk hogy mostmar 1 eve kb hogy akarmi is van itt,ha haz színrol kell donteni ha masrol itt mi bele se szolunk hogy ne legyen feszultseg,hiaba van nagy garazs minden kocsinak mi be se tesszuk a mi kocsink-most kifizettuk az eves adot-mindenkiet jo akaratbol-vittuk haza a bizonylatot rola,csak annyit tettunk hletettuk az asztalra hogy lassak,nem kell arra menjenek-hadd ne mondjam h nem örültek,meg se koszontek sőt ra ket napra anyosom azt orditotta nekunk hogy mi semmik vagyunk...ez ami kiverte aztan vegleg a biztositekot nalunk,es azt mondtuk hogy vegleg elmegyunk,sot ahogy elemtunk megszakitsuk vegleg a kapcsolatot az itteniekkel
2022. ápr. 3. 06:54
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem is beszelve arrol hogy anyosom azt is orditotta h utalja a sajat unokajat,a masik fiaek kuzdenek hogy nekik meg nincs,most is petevezetek eltavolito mutet lett egy mehen kivuli terhessegbol.Masfel eves a mienk es nem szolnak a masik testvereek hozza,nem szeretik,gondolom hogy azert mert nekik nincs es faj-anyosomeknak ez az egy van eddig es ezt vagjak hozzank-gondolom itt is az hogy miert nem a nagyobbik fianak van es nekunk nincs
2022. ápr. 3. 06:58
 19/22 A kérdező kommentje:
Masik,ferjem kapott a fonoketol egy adott termeket ajajdekba amit az a ceg ertekesit,ez a targy 3000 euro ertekbe all-ott volt kint,a batyja megtalalta es szo nelkul eladta-a penzbol megcsak nem is adott a testverenek es mikor megemlitettem ezt anyosnak elkezdett reszketni es azonnal nekem ugrott h jol tette a fia h eladta es csend legyen,az mar az ove
2022. ápr. 3. 07:15
 20/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem nagyon èrtem, hogy ha minden szar, akkor miért laktok ott, mièrt költöztél oda, miért ott alapítotok családot?
2022. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!