Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vajon tényleg válni akar ?

Vajon tényleg válni akar ?

Figyelt kérdés

Ferjem az utóbbi hónapokban havi szinten mondja hogy válni akar ,van 2 kis lányunk akikkel én foglalkozok ő hétvégén se jár el velünk sehova.

Az én szüleimmel nagyon jóba van a 2 kicsi az ő nagyszüleim nem ismerik évi 2 x jonnek kb.

Párom fenyeget illetve a nevére akit egy évbe egyszer látunk hogy a párom a gyerek ha válás lesz.Na azóta fogytam 5 kilót ,idegeskedek.Mert akik ismernek tudják hogy a gyerekeket hogyan nevelem mennyit foglalkozok veluk és el se tudnám képzelni az életem nélkülük,viszont zavar hogy a párom szülei akiket ugye nem is ismernek a gyerekek már ott tartanak hogy a gyerek nem marad nálam.


Pluszban férjem jelenleg havi szinten is többször felhőszakadás a válás témát aztán ott tartunk a végén hogy a gyerek miatt inkább nem akar.


Én lelkileg már nem bírom, nem vesz emberszámba,a gyerekekkel jatszik ha van ideje de amúgy nem jon velünk sehova ha betegek én oldjam meg stb .


2022. ápr. 9. 17:10
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nővére*
2022. ápr. 9. 17:11
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg neki, hogy oké váljatok és költözzetek szét. Van erre szükséged?
2022. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem szorakoznek tovabb, beadnam magamat valokeresetet.
2022. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Tök zagyva az írás, de ha válni akar, el fog válni, nem tudsz mit tenni. Inkább kezdj el félretenni pénzt ügyvédre.
2022. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Én is már ott tartok.Viszont nagyon nagyon félek hogy a 2 kislányomat elkészítem.:( El se tudom képzelni hogy mi.lenne ha neki itelné a bíróság a gyerekeket.:(

A szülei támadnak engem a nővére aki évi egyszer lát.

2022. ápr. 9. 17:22
 6/34 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ilyen zavaros az írás,de most volt időm feltenni a kérdést és őszintén elég rossz lelki állapotban vagyok jelenleg.
2022. ápr. 9. 17:23
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Add be te a valokeresetet a gyermekelhelyezesési kérelemmel együtt. Magyarországon nagyon ritkán ítélnek az apának
2022. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Beadom.

Egyébként én próbáltam vele beszélni hogy akkor váljunk el és én nem akarom a gyerekektől elválasztani hiszen ő az apjuk ,hétvégén nyugodtan lehet velük,de ő csak is kizárólag magának akarja a 2 kicsit ,úgy higy mindent egyedül kell megoldjak a két kicsivel sosem segít.

2022. ápr. 9. 17:26
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Lesz hol laknotok? Lesz miből megélnetek? Hány évesek a gyerekek?
2022. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Igen szüleimmel van egy külön vendégház ők segítenének a lakhatásban.Jelenlegi lakasunktol 10nperce van .

A nagyobbik lányok 4 éves lett januárban a pici júniusban 2 éves.

Jelenleg bölcsi melett dolgozok 4 órában.

2022. ápr. 9. 17:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!