Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vajon tényleg válni akar ?

Vajon tényleg válni akar ?

Figyelt kérdés

Ferjem az utóbbi hónapokban havi szinten mondja hogy válni akar ,van 2 kis lányunk akikkel én foglalkozok ő hétvégén se jár el velünk sehova.

Az én szüleimmel nagyon jóba van a 2 kicsi az ő nagyszüleim nem ismerik évi 2 x jonnek kb.

Párom fenyeget illetve a nevére akit egy évbe egyszer látunk hogy a párom a gyerek ha válás lesz.Na azóta fogytam 5 kilót ,idegeskedek.Mert akik ismernek tudják hogy a gyerekeket hogyan nevelem mennyit foglalkozok veluk és el se tudnám képzelni az életem nélkülük,viszont zavar hogy a párom szülei akiket ugye nem is ismernek a gyerekek már ott tartanak hogy a gyerek nem marad nálam.


Pluszban férjem jelenleg havi szinten is többször felhőszakadás a válás témát aztán ott tartunk a végén hogy a gyerek miatt inkább nem akar.


Én lelkileg már nem bírom, nem vesz emberszámba,a gyerekekkel jatszik ha van ideje de amúgy nem jon velünk sehova ha betegek én oldjam meg stb .


2022. ápr. 9. 17:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezzel a válás-témával zsarol a férjed, így akar magához kötni, és félelemben tartani, nem gondolja komolyan.

2. A legokosabb lépés, ha te adod be a válókeresetet, ez már nem müködöképes kapcsolat!

3. A gyerekeket teljesen kizárt, hogy a férjed kapná meg, mivel eddig is te nevelted öket, az ellátásuk, lakhatásuk megoldható részedröl és semmit nem tud felhozni ellened. (Egyébként az is csak zsarolás, hogy magához akarja venni öket, nem szabad elhinni!)


Szóval ne hagyd magad tovább zsarolni, hanem lépj, ez mindenkinek a lehetö legjobb megoldás, kivéve a férjedet, de ö nem számít ezek után.

2022. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ennyire buta.


Gondolod az a férfi aki leszarja a házasságban a gyerekeit, na majd az fog harcolni, hogy hozzá kerüljenek..

Hagyjad már..



Anyuka. Tessék felfogni, hogy a magyar mentalitás szerencsére anya párti, tehát nagyon nagyon súlyos dolognak kell történnie, ahhoz, hogy egy bíró az apának ítélje a gyerekeket.



Gondolom nincs alkohol éa drog problémád.

Nincs olyan mentális betegséged ami akadályoz a gyermekeid, éa önmagad ellátásában.

Eddig sem hanyagoltad el a gyermekeidet sem fizikálisan sem érzelmileg.

Nem történt súlyos bántalmazás, abuzus.

Van hova menned.


Ennek fejében nem veszik el a gyermekeket.

2022. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
37%

Saját tulajdonodból ne menj el, amíg ki nem fizet. Attól még válhattok. Ha eddig nem érdekelte a 2 gyerek, ezután mit kezd velük?

Mostanában a közös, váltott felügyelet a divat, ezzel számolj.

2022. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%

Igyekezz továbbra is jól bánni a kicsikkel, és gyűjts tanúkat (barátok, óvónő, akárki), aki alkalomadtán a bíróságon igazolni tudja, hogy jó anyukája vagy a gyerekeknek. Lakhatás legyen elintézve, és tudd, hogy miből fogtok élni. Pl. szüleid is nyilatkozhatnak, hogy támogatnak majd.


Ha mindez együtt van, egészen biztos, hogy nem veszítheted el a kicsiket.

2022. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, az ilyennek nem kell a gyerek váláskor.
2022. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
Ezért kellene jogi alapismereteket tanítani középiskolában.... De tudjuk hogy nincs rá idő... De a költők írók művei azok fontosak.
2022. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
28%
26-os és többiek, ti milyen gyermeteg álomvilágban éltek? Simán előfordul, hogy a férfi elveszi a gyereket a nőtől bosszúból, kibaszásból. Erre készülni kell, nagy butaság úgy odamenni a bíróságra, hogy "úgyis a nőnek ítélik majd", amikor a férfi esetleg ügyvéddel, hazugságokkal és hamis tanúkkal készül arra, hogy a gyerekeket elvegye és a nőt tönkretegye. Láttam ilyet a közvetlen környezetemben nem is egyet. Bántalmazás is simán bejátszhat. Egy gyűlölködő, fenyegetőző férjjel és a családjával szemben fel kell készülni mindenre.
2022. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
88%

Olyan rossz, hogy ennyire buta emberek, mint te, gyereket vállalnak. Szégyen.


Az mondja neked a férjed csak úgy random, hogy majd elveszi a gyerekeket, te meg elhiszed, utána se jársz, meg se kérdezel egy ügyvédet, utána se olvasol (akkor tudnád, hogy kb. semmi esélye), de már sírsz meg idegeskedsz.


És még egy kérdést sem tudsz normálisan kiírni, egy 8 osztályt végzett értelmesebben ír. Nem tudom, az apjuk mennyire intelligens, de lehet, vele jobban járnának, mint ilyen buta szülővel.

2022. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
73%
Gyanús nekem, csokos hitel van az ingatlanon, ezért akarja annyira a hapsi a gyerekeket, mert x éves korukig biztosítani kell nekik a lakhatást az ingatlanban, különben bünti kamattal kell visszafizetni.
2022. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Meg fogom tenni a jogi lépéseket.

Annak,aki szerint 8 iskolát se végeztem üzenem főiskolát fejeztem be a gyerek mellett .


Sajnos most tenyleg olyan rossz hangulatban vagyok ,hogy nem tudok egy normális mondatot elmondani(írni) , sok sérelem van bennem..


Annak aki segített,tanácsokat adott köszönöm még egyszer.

2022. ápr. 9. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!