Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vajon tényleg válni akar ?

Vajon tényleg válni akar ?

Figyelt kérdés

Ferjem az utóbbi hónapokban havi szinten mondja hogy válni akar ,van 2 kis lányunk akikkel én foglalkozok ő hétvégén se jár el velünk sehova.

Az én szüleimmel nagyon jóba van a 2 kicsi az ő nagyszüleim nem ismerik évi 2 x jonnek kb.

Párom fenyeget illetve a nevére akit egy évbe egyszer látunk hogy a párom a gyerek ha válás lesz.Na azóta fogytam 5 kilót ,idegeskedek.Mert akik ismernek tudják hogy a gyerekeket hogyan nevelem mennyit foglalkozok veluk és el se tudnám képzelni az életem nélkülük,viszont zavar hogy a párom szülei akiket ugye nem is ismernek a gyerekek már ott tartanak hogy a gyerek nem marad nálam.


Pluszban férjem jelenleg havi szinten is többször felhőszakadás a válás témát aztán ott tartunk a végén hogy a gyerek miatt inkább nem akar.


Én lelkileg már nem bírom, nem vesz emberszámba,a gyerekekkel jatszik ha van ideje de amúgy nem jon velünk sehova ha betegek én oldjam meg stb .


2022. ápr. 9. 17:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el ügyvédhez? Hagyod hogy szarakodjon veletek a leendő ex meg a családja. Ha rendben vannak azok a dolgok amiket a 9-ben kérdeztem mindenkit nyugodtan küldj el a b.ös p.csába. Dehogy fogják a férjednek ítélni a gyerekeket, ő sem akaja, csak veled akar ebben a formában is kitolni.
2022. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
96%

Magyarország nem arab ország, a gyerekeket nem fogják az apának ítélni.

Rettegni felesleges, válás után az apák nem törődnek a gyerekükkel, fognak egy új nőt, csinálnak új gyereket és a régi családot úgy elfelejtik, mintha soha nem is lett volna. Ha magától véletlenül nem, akkor majd az új nő tesz róla. Teljesen nevetséges dolgok miatt rettegsz. Dehogy kellenek a gyerekeid púpnak az apuka hátára, hiszen most sem törődik velük, nyilván itt is csak te akartál gyereket, ő nem.

2022. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
93%
A 10-es válasz alapján nulla esélye van hogy nála helyezzék el a gyerekeket. Tessék nagyon gyorsan megnyugodni, keresni egy családjoggal foglalkozó ügyvédet, nagy levegőt venni és cselekedni. A gyerekeid érdeke is az, hogy mielőbb rendeződjön a helyzet.
2022. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, mi a legrosszabb, ami válás után történhet: nem fizet gyerektartást, és emiatt járkálhatsz intézkedni.
2022. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Úgyse kapja meg a gyerekeket, hacsak nem vagy egy alkesz gyilkos kb.

Ha tudsz gyűjts bizonyítékokat.

2022. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert az úgy megy ám, hogy apuci a hasára üt hogy ő kapja meg a gyereket.. van jövedelmed, van hova mennetek, tehát a lakhatás megoldott. Ne görcsölj rajta hogy elveszik a gyerekeket tőled, nem fogják. az a faszi meg egy patkány lehet, a gyerekkel csak a legrohadtabb alakok fenyegetik a másikat. indítsd te a válást, ha van egy csöpp eszed.
2022. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Konkrétan akik közvetlen kornyezetembe vannak és ismernek mindenki dicser hogy nem is gondoltak volna hogy ilyen jó anyuka leszek ilyen fiatalon (26 vagyok) és sokan csak néznek hogy miket oldom meg egyedül 2 picivel és mennyire szeretem őket.Holott én tudtam mert számomra gyerekként is fontos volt a család.

Volt aki már mondta az utóbbi időbe hogy nyugodjék meg ők tanúk lennének mert társaságban élünk és többen is mindig mondják hogy látják milyen nekem hogy lényegében egyedül vagyok a 2 picivel és mégis meg tudunk minden oldani.


Plusz a hazigyerekorvosom folyton dicser hogy milyen magabiztosan látom el oket ha épp van valami.

2022. ápr. 9. 17:53
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja a férjed megkapni a gyerekeket, hiszen most sem foglalkozik velük. Ezen ne aggódj.
2022. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok az előttem szólókhoz.

Ilyen körülmények között én a helyedben cuccolnék és költöznék a szüleim lakásába a gyerekekkel és add be a válókeresetet.

A férjed ha ennyire keveset van otthon, nem törődik a gyerekekkel és még mindennek ellenére ő fenyeget válással, akkor ide a rozsdás bökőt, hogy tuti megcsal. Ennyire senki sem szeret dolgozni...

2022. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem a költözés az első, a gyerek elköltöztezése nem ennyire egyszerű. Ügyvédnél kell egy ideiglenes elhelyezési eljárást indítani. Szépen szabályosan, okosan, hogy ne tudjanak belekötni.

Jogi tanácsadás nélkül nem szabad most továbblépni.

2022. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!