Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyja mindig beleiszik...

A párom anyja mindig beleiszik a palackos üdítőkbe, nem használ poharat. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A saját házába beleihat legfeljebb nem iszok semmit. De mikor hozzánk eljön odalép a hűtőhöz "menten meghalok olyan szomjas vagyok" és már iszik is. Rostos, szénsavas üdítő, ásványvíz bármibe.


Hogy kellene finoman megmondani hogy ilyet nem illik? Vagy ez máshol is így van és nekem furcsa?


2022. ápr. 12. 21:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%

Finomkodni tényleg nem szükséges. Esetleg tisztelettel,de határozottan megkérni,hogy ne igyon bele. lehet neki rosdzul esik,de ha nem annyira tiszteletlen ha másnál van,akkor belátja,hogy igazad van.

És most eszembe jutott egy anyuka,akit csak a játszótéren ismertem meg. Egy idősek voltak a gyerekeink. Kb másfél,két évesek. Ő volt olyan,hogy elszívott vagy 5 szál cigit,a gyerek leejtette a nyalókáját,anyuka leszopizta,aztán mehet vissza a gyerek szájába. Ha nem szólsz most,a te gyerekeddel is ilyen lesz.

2022. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
30%
Most ez annaka foyltatása átfogalmazva hogy anyós belenyulkál a szekrénybe?
2022. ápr. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%

Gondolj csak bele...

Hanyszor ivott bele ugy, hogy te nem is vetted eszre..aztan mentel tolteni magadnak!

Szamomra ez olyan undi...

A ferjed szoljon ra!

Nalunk nincs ilyen gond, mert a parom eleg temperamentumos es ha kell, nagyon erelyesen le tudja allitani anyost. Meg is beszeltuk: o intezi a sajat en pedig az en csaladom-rokonsagom (ami a leallitast illeti), ha gond merulne fel. Ez a rendszer jol mukodik: Anyos szot fogad a fianak es nyilvan vele nem fog osszeveszni (par orara besertodik, de az belefer), en pedig tovabbra is joban vagyok vele ugy, hogy a hatterbol intezkedtem. Forditva is ez van. Mindenkinek ajanlom ezt a modszert!

2022. ápr. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
29%

Szerencsére én nem iszom üdítőt, de szólnék azonnal, hogy miért iszik bele? Meg a hűtőt minek nyitogatja? Kér vmit?

Nálunk csak alkoholt találna a hűtőben 😃

2022. ápr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
80%

"Nálunk csak alkoholt találna a hűtőben 😃"

Az meg úgyis fertőtlenít, ugye? ;-)

2022. ápr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
67%
A saját gyereke szóljon rá. Vagy ő is beleiszik mindenbe? 😱
2022. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
97%

Hashajtót NE tegyél bele, mert sosem tudhatod, hogy a másiknak nincs-e akármilyen gyógyszerallergiája.


Én mondjuk eleve nem engedném, hogy nyitogassa a hűtőt, ha csak átugrik.

2022. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg ennyi életképtelen ember van? Az első alkalom után meg kellett volna mondani, egyszerűen, de határozottan, hogy pohárból igyon, mert nem szeretnéd más nyálát szopogatni. Pláne ilyen vírusos időkben.
2022. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
24%
Hát csak nem bontja meg a bort. Ha nem várunk vendéget, vizet iszunk, az nincs hűtőben.
2022. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki, hogy ne csinalja, mert nem higienikus.
2022. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!