Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyja mindig beleiszik...

A párom anyja mindig beleiszik a palackos üdítőkbe, nem használ poharat. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A saját házába beleihat legfeljebb nem iszok semmit. De mikor hozzánk eljön odalép a hűtőhöz "menten meghalok olyan szomjas vagyok" és már iszik is. Rostos, szénsavas üdítő, ásványvíz bármibe.


Hogy kellene finoman megmondani hogy ilyet nem illik? Vagy ez máshol is így van és nekem furcsa?


2022. ápr. 12. 21:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%
Elpakolnám az összeset mielőtt jön, ha szomjas majd kér, ti meg tudtok neki pohárba önteni
2022. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
71%
Nálam az a szokás ha jön valaki,akkor egybõl viszem magammal,amivel meg akarom kinálni,legyen az anyós vagy bárki.
2022. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
63%
Legközelebb legyenek kikészítve a poharak, üdítö, így már csak nem fog beleinni.
2022. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, rengeteg értékes, hasznos tippet kaptál, történt változás?
2022. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez jó nagy taplóság a mama részéről.

Én a helyedben tálcán kitett vízzel, üdítővel várnám, annyi pohárral, ahányan leszünk. Esetleg felcímkézni a poharakat? Vannak ilyen jópofa pohárjelölő bigyók. Egyiken virítana, hogy "ANYUKA" vagy "MARIKA" vagy tudom is én.

Ha ezek után is, a poharat ignorálva beleinna az üvegbe/dobozba, megkérdezném, miért nem akar a pohárból inni. Biztos mond majd rá vmi sületlenséget. Jó. Ezek után akkor ráírnám a nevét az üvegre/dobozra és "Akkor ezt majd hazaviheted, ha nem fogyna el, míg itt vagytok, hiszen már bele ittál" felkiáltással kijelölném neki az üveget/dobozt.

Ha értetlenkedne, hogy de hát erre semmi szükség, meg tánazthiszedbetegvagyok, akkor a vírust hoznám fel, hogy nagyon nem jó ötlet most egymás után inni. Na meg amúgy sem tartom higiénikusnak, én pohárból szeretnék inni. Ha ő ragaszkodik az üveghez, ám legyen. Rááldoznék egy üveg akármit, csak nekem ne kelljen utána inni.

2022. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
26%
Adj neki inni.
2022. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
67%
Én azt nem értem, hogy a sok fifikás cselezgetés, meg jelentőségteljes celozgatas helyett miért nem lehet értelmes felnőttek módjára kommunikálni?
2022. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

24-es

Azóta még nem voltak itt. Csak mi voltunk ott náluk most hétvégén. Ott bele ivott felváltva mindenbe mintha kulacsból ivott volna. Én gyors magamnak tölöttem ki pohárba mikor asztalhoz ültünk.

Neki ez a természetes én nem értem és azt se hogy mondjam neki ezt mert kiabálós.

2022. ápr. 19. 20:56
 29/34 A kérdező kommentje:

a spagettitésztába is kézzel belecsíp és úgy szed.

nagyon furcsa családba kerültem

2022. ápr. 19. 20:58
 30/34 anonim ***** válasza:
81%
Párod mit szól ezekhez az akciókhoz?
2022. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!