Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyja mindig beleiszik...

A párom anyja mindig beleiszik a palackos üdítőkbe, nem használ poharat. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A saját házába beleihat legfeljebb nem iszok semmit. De mikor hozzánk eljön odalép a hűtőhöz "menten meghalok olyan szomjas vagyok" és már iszik is. Rostos, szénsavas üdítő, ásványvíz bármibe.


Hogy kellene finoman megmondani hogy ilyet nem illik? Vagy ez máshol is így van és nekem furcsa?


2022. ápr. 12. 21:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
67%

Nalunk is anyós megnyalogatja az ujját aztán átrendezi a tálon a sülthúsokat.

Ha nála vagyunk, először szedek, ha itt van, adok a kezébe egy villát, hogy legyen szíves azzal szedni, ne tapicskoljon össze mindent. A sógoromnak is szólok, hogy nem eszünk bele a lábasba. Tessék szedni, ami a tányérján van, az az övé. Hát néznek, de megszokták. A férjem szerencsére gyorsan ráállt arra, hogy én ezt nem tolerálom.

Nem tudom, nekem nem megszokott az, hogy jól lenyalogatom a kanalat aztán összenyálazom vele az összes rizst, meg a savanyuba nyálas villával nyúlkálni.

Én a helyedben nem hagyn ezt. Legyen hangos, akkor sem. Ha nálad van, nem, otthon azt csinál, amit akar.

Önts neki egy pohárral aztán nyomd a kezébe, ha meg látod, hogy megy a hűtő felé, nyomj a kezébe egy poharat. Én múltkor hazaküldtem anyóssal a vödör savanyúságot, mikor direkt adtam külön villát meg kistányért, csak belenyúlt a nyálassal... Após momdta, hát ezt nem visszük el, anyós mondta, de, elvisszük 😁 talán leesett neki, azóta nem voltak.

2022. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, micsoda undorító emberek ezek, bár inkább bunkó állatok. Beleenni a lábasba, a savanyúságba, nyalogatja az ujját világjárvány idején és hozzányúl a sült húshoz? Soha többet nem jöhetnének hozzám. Lehet az ilyenek miatt kaptam el a covidot is, mert szarnak a higiéniára.
2022. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
18%

32

Én is ezt mondtam nekik pont, covid idején osszetapogatnak mindent... Hát, kis falu, K Magyarország, mit mondjak... egy család, ezt mondják. Szerencsére ritkán találkozunk, mi az osztrák határnál lakunk, nálunk ez nem módi és nem is vagyok hajlandó pár napig sem elviselni.

2022. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
14%
Ne is viseld el! Ez undorító, így járvány esetén még veszélyes is. Az ilyeneket oktatom ki a boltban ha összetapogatja a zsemlét, vagy más ételt. Én a helyedben biztos nem fogadnám őket, éljenek csak a kis falujukban és nyalogassanak össze mindent.
2022. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!