Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom a tudtom nèlkül vitte...

Anyósom a tudtom nèlkül vitte el a 7 hónapos babámat a barátnőjèhez, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Akadt egy elintèzni valóm, 4 órára anyósomnál hagytam a 7 hónapos babám. Mielőtt ràbíztam volna, megkèrdeztem, hogy ràèr e, vagy van e valami programja, menne e valahova, a válasz az volt, hogy ráèr, otthon pihen, nem tervezett semmit. A távollètem alatt 2x hívtam fel, hogy minden rendben van -e, de ekkor sem kèrdezte meg, nem is említette, hogy elvinnè a babámat a barátnőjèhez. Majd amikor hazaèrtem, akkor derült ki, hogy "vendègsègben" voltak.

Egyèbkènt jó a viszonyunk, eddig semmi problèma nem volt.

Viszont ez most nagyon meglepett, nem is tudom hogy mit mondjak. Felháborodtam, vagy túlzás?



2022. ápr. 18. 01:46
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
0%
50.: Ha rám céloztál (49. voltam) akkor csak a "vádra" reagáltam hasonló nyelvezettel, amit a 47.írt.
2022. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
81%

Én azokra a dolgokra voltam háklis, amikor elfordultam és a fél éves gyerekemet anyám joghurttal etette az engedélyem nélkül, meg amikor lihegett szegény gyerekem arcába, ami engem is zavarna. Amikor zavarta a kis székben való etetésénél. Megértem a felháborodásod, de ez nem olyan nagy baj szerintem. Szerintem akkor még nem volt neki programja. Meg elmondta neked magától. Nyilván fáradt, kimerült kehetsz, feszültebb. Megértelek. Bár nekem nem volt anyósom, anyámmal meg semmilyen kapcsolatom nem volt, nem is tartjuk 3 éve, jó ez így.

Persze átérzem én azt is, ha kivagy, de szerintem mondd azt neki, máskor ilyet nem szeretnél.

2022. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!