Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom a tudtom nèlkül vitte...

Anyósom a tudtom nèlkül vitte el a 7 hónapos babámat a barátnőjèhez, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Akadt egy elintèzni valóm, 4 órára anyósomnál hagytam a 7 hónapos babám. Mielőtt ràbíztam volna, megkèrdeztem, hogy ràèr e, vagy van e valami programja, menne e valahova, a válasz az volt, hogy ráèr, otthon pihen, nem tervezett semmit. A távollètem alatt 2x hívtam fel, hogy minden rendben van -e, de ekkor sem kèrdezte meg, nem is említette, hogy elvinnè a babámat a barátnőjèhez. Majd amikor hazaèrtem, akkor derült ki, hogy "vendègsègben" voltak.

Egyèbkènt jó a viszonyunk, eddig semmi problèma nem volt.

Viszont ez most nagyon meglepett, nem is tudom hogy mit mondjak. Felháborodtam, vagy túlzás?



2022. ápr. 18. 01:46
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
82%

Nem kocsik elé dobta csak elvitte egy (gondolom közelben élő) barátnőjéhez.

Legközelebb max kérd meg, hogy nem baj csak mondja el ha viszi.

2022. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
87%

Istenem, nem kell a széltől is félteni😑

Ha anyósod tud rá vigyázni, tudja altatni etetni pelenkázni, nem mindegy hogy otthon teszi vagy 5 házzal arrébb? Vagy talán a barátnője valami drogtanyán lakik?

2022. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne keresd a problemat ott, ahol nincs.


Amugy lehet, hogy:


1) Tudta, hogy menni fog a baratnohoz, de nem emlitette, mert attol tartott, hogy akkor nem hagyod ott a babat- akivel amugy szeret idot tolteni.

2) Megszerette volna mutatni a babat a baratnonek- buszke nagyikent - es itt megint attol tartott, hogy majd huzod a szad...


Mellesleg ha rabizom valakire a gyerekemet, akkor nem varhatom el az illetotol, hogy orakon at uljon a valagan es egy tapottat se mozduljon. Amig minden rendben van es biztonsagos helyre viszi, nem veszelyezteti, akkor teljesen mindegy, hogy baratno vagy a park! Ha valami alkesz baratnohoz vinne, aki most szabadult a sittrol gyermekbantalmazas miatt, akkor en is kiakadnek, de ahogy latom, itt szo sincs ilyesmirol.


Jah es akar el is titkolhatta volna, hiszen a 7 honapos biztos megorizne a kis titkot, de nem, elmondta!


Szoval szerintem ne rontsd el a jo viszonyt egy ilyen banalis dolog miatt.

2022. ápr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
81%
Ne hisztizz ezen tényleg.
2022. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
83%

Te szerintem utálod az anyósod, csak nem ad okot rá, és most fogást próbálsz rajta találni.


Válasz a kérdésre. Úgy reagálnék, hogy "köszi, hogy vigyáztál rá", azt ennyi. Ha a gyerekedet csak te viheted el bárhova a szabályaid szerint, ne bítd rá senkire.

2022. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
75%
Lett baja a gyereknek? További jó gyűlölködést.
2022. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
81%
Mindjárt jön, hogy autóval mentek, nincs gyerekülés, a hátsó ülésen feküdt.. 😂
2022. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk sokmindent nem lehet intézni húsvétvasárnap.
2022. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem kell ebből problémát csinálni. Miért baj, hogy elvitte? Hazavitte időre, nem? Mitől félted? Nem értem.
2022. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
76%

Hehe, elviheti, csak az etetőszékből ne vegye ki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

2022. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!