Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom a tudtom nèlkül vitte...

Anyósom a tudtom nèlkül vitte el a 7 hónapos babámat a barátnőjèhez, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Akadt egy elintèzni valóm, 4 órára anyósomnál hagytam a 7 hónapos babám. Mielőtt ràbíztam volna, megkèrdeztem, hogy ràèr e, vagy van e valami programja, menne e valahova, a válasz az volt, hogy ráèr, otthon pihen, nem tervezett semmit. A távollètem alatt 2x hívtam fel, hogy minden rendben van -e, de ekkor sem kèrdezte meg, nem is említette, hogy elvinnè a babámat a barátnőjèhez. Majd amikor hazaèrtem, akkor derült ki, hogy "vendègsègben" voltak.

Egyèbkènt jó a viszonyunk, eddig semmi problèma nem volt.

Viszont ez most nagyon meglepett, nem is tudom hogy mit mondjak. Felháborodtam, vagy túlzás?



2022. ápr. 18. 01:46
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem igazad volt, más gyerekét a szülő tudta nélkül nem viszünk jobbra-balra. Nem az volt hogy az utcán séta közben össze futottak, hanem hogy konkrétan átvitte más házába.

Most akkor mindig aggódj hogy vajon mit meg hol csinál a gyerekkel?

Nem mondom hogy el kell küldeni a pics@ba, biztos nem rossz szándék vezérelte, de normálisan meg kell kérni, hogy a tudtotok nélkül ne vigye el máshova a babát. Lehet ezt intézni kulturáltan is.

2022. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem jogos elvárás hogy tudd, merre jár a gyereked. Ha legközelebb vigyáz rá kérd meg hogy írjon ha mennének valahova, csak hogy tudd merre járnak. Ha messengeren írkáltok akkor nem nagy kérés.

Ennél nagyobb ügyet egyetlen eset miatt nem rendeznék ha amúgy jó a kapcsolat.

2022. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
36%

Én is a kérdezőnek adnék igazat. Ha pl. nincsenek még otthon amikor hazaér az anyuka és nem tud erről akkor aggódhat, hol a gyerek de persze nem ez történt de történhet ez is. Nagyon úgy állítjátok be a kérdezőt mintha óriási patáliát csapott volna pedig csak leírta a szitut és meglepődött rajta de az anyóst se állítsátok be szentnek, hisz eleve fura, hogy nem szólt hisz ez mennyibe fájna neki? Főleg, hogy 2x hívta de akkor hallgatott róla...

Nyilván nem akart rosszat, de azért szólni illene emiatt.

2022. ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell más nyakába varrni a gyereket és mindig tudni fogja merre van. Probléma megoldva
2022. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem elvárható, hogy elmondja hol vannak. Szerintem nem azzal van baj, hogy elvitte máshova, hanem a telefonba nem mondta, hogy beugrunk a Gizihez. Nagy problémát nem csinálnék belőle, de megkérnem, hogy nem baj, ha mennek, csak mondja hova.
2022. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
38%

24 Ja, akkor hisztizni se kell anyosnak hogy “hagy babázzak már”. Vártam már ezeket a kommenteket, de általában nem teher ez egy nagyszülőnek. 😀

Nem tudni hogy volt, nem az van hogy anyuka 20 oldalas leírást adott a gyerekhez, csak hogy szóljanak ha átmennek valahova. Ennyi. 😀

2022. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
66%
Elhiszem,hogy tök jó,hogy anyuka lettél,meg mostantól minden úgy lesz,ahogy te akarod,mert te fogod meghatározni a szabályokat,de ez nem az a karegória. Ezzel a nagyi nem csinált égbe kiáltó rosdz dolgot. Talán,talán az nem tetszene,ha alvás időben vitte volna el,és emiatt a gyerek nyűgös lenne este.
2022. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
71%
Emberek itt csak annyi volt a kérdező gondja, hogy nem szólt, hogy elvitte és emiatt borult ki. Utolsó válaszoló, ennyire azért nem komoly szerintem. Kérdezőnek se kell ennyire szívére venni az ügyet de anyósnak volt lehetősége ezt elmondani 2x hívás alatt is de valamiért nem tette...Mondjuk én így már kételkednék a bizalmában ha ennyit nem képes közölni, mi lesz máskor? Na de kérdező te se vedd ekkora dobra ha végülis semmi nem történt. Szólj neki, hogy szóljon ha tervez valamit.
2022. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
31%
28.Végre valakinek feltűnt!
2022. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
39%

Ide jött az a réteg, akiknek mindegy, csak a kerdezot savazhassák. Lefogadom, hogy más kérdésnél meg az anyóst szidják habzó szájjal ennél sokkal apróbb dolgok miatt is.

Egy egyszeru kéresrol van szó, hogy ba mennek valahova írjon anyós egy üzenetet messengeren, nem balhéról vagy vitáról, bár akinek ilyen “színvonalú” a komminikacioja, ott elhiszem hogy putris ordibalas van mindenből. 😀

2022. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!