Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok erről a viselked...

Mit gondoltok erről a viselkedésről anyós és párom esetén?

Figyelt kérdés

Párom 31 éves és otthon lakik még a szüleivel jelenleg. 3an élnek így együtt. A dolog amit észrevettem és zavar: Párom ha hazaér valahonann, pl munkából vagy akár focimeccsről megy zuhanyozni. Anyós meg bemegy utána és közben ott beszél neki meg ott van vele.Ugyanez amikor borotválkozik.

Felnőtt 31 éves férfi esetén ez szerintem eléggé furcsa,meg persze beszélgessenek de miért nem lehet mondjuk utána leülni a konyhába vagy a nappaliba és úgy beszélgetni? Mint utána menni a fürdőszobába ami elég intim dolog. Mi a véleményetek erről ? Én gondolkodok rosszul?

Páromnak nem merem felhozni ezt, nem szeretnék veszekedni meg lehet én gondolom rosszul, de igen is engem zavar. Én mint a párja inkább bemehetnék hozzá. Persze én nem szoktam ,az anyjától függetlenül sem.

Egyébként 56 éves az anyukája, szóval nem is olyan idős.



2022. ápr. 22. 18:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
84%

Redflag.

Ilyen az anyja hozzáállása a fiához. Nem tartja tiszteletben a magánszféráját, másban se fogja. A fia meg nem húzza meg s határt, az anyja irányába másban sem fogja.

De ne legyen igazan. Másba beleszólt már? Volt olyan, hogy más volt a véleményetek az anyjával, és neki adott igazat a párod?

2022. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
38%
Én ezt könnyen megoldanám. Ráírnék a páromra napközben messengeren,sms-ben,vagy bárhogy,hogy ha hazajön,szeretném a zuhany alatt kényeztetni. Na ha itt azt válaszolná,hogy de nem lehet,mer azanyám...akkor pakolnék is. Ha meg nem lenne ellene kifogása,és szólna anyucinak,hogy most ne menjen be,mert te leszel ott,akkor még menthető a párod. Anyuka meg talán észre veszi,hogy oda nem ő kell,hanem te.
2022. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
75%
Csak a pénteki incel-család nem?
2022. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
73%

Jaj hagyjuk már ezt a felnőtt vagy költözz el baromságot.

Jelenleg én is itthon lakom, ugyanis hiába megyek hitelért, nem kapok a szar fizetésemhez, 3 szakba sem. Az albérletárak meg a fizetésem javát elvinnék. Azt mondjuk nem tudjuk, mennyi ideje van együtt a kérdező a párjával, mert ha már egy pár hónapja, akkor csak van rá igény, hogy összeköltözzenek, együtt meg csak könnyebb akár egy albérletbe menni vagy hitelt kapni.

2022. ápr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
34%
31 évesen én 1000 km-re éltem otthonról, nem anyucival. Na, itt kezdődik.
2022. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a gonodom,hogy otthon él. Jelenleg én is otthon élek, mert gyűjtök pénzt.Albérlet mellett ezt nemtudnám megtenni vagy csak igen keveset tudnék félretenni. De attól mert otthon élek, nem jönnek be hozzám még a fürdőbe is.
2022. ápr. 23. 09:08
 27/41 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is bejön anyám a fürdőbe, de én nő vagyok.. El sem tudnám képzelni, hogy apám járkálna be. Szerintem ez nagyon beteges...
2022. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
89%
Párom anyukája ápolónő, szóval neki úgymond természetes a meztelenség, párom pedig egyáltalán nem szégyenlős, szóval náluk ha párom zuhanyzott/ fürdött (zuhanyfüggöny van) simán ki be járt az anyja ha pl pont akkor mosott. Vagy a kertben simán átveszi párom a fürdőgatyáját előttünk háttal. 26 évesek vagyunk egyébként, 5 éve elköltöztünk, de míg ott laktunk nem találtam bizarrnak, tudva, hogy párom nem szégyenlős, az anyuja pedig ápolónő. Én meg szégyenlős vagyok nagyon, de ezt megértik, ahogy én is megértem őket. Sose volt semmi bizarr közöttük egyébként.
2022. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
28.Nos az anyukàja szakàcs, így szerintem ott sem természetes ez a dolog. Sajnos zavar ez de ha nekik így jò...
2022. ápr. 23. 20:51
 30/41 anonim ***** válasza:
29%
Azért tehetnél egy célzást rá a párodnak, hogy ha nektek lánygyereketek lenne, reméled, hogy nem menne be hozzá csak úgy a fürdőbe mikor már kamaszodik, meg felnőtt. Talán leesik neki, hogy mennyire nemnormális dolog, hogy bejárkál az anyja, ő meg hagyja.
2022. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!