Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok erről a viselked...

Mit gondoltok erről a viselkedésről anyós és párom esetén?

Figyelt kérdés

Párom 31 éves és otthon lakik még a szüleivel jelenleg. 3an élnek így együtt. A dolog amit észrevettem és zavar: Párom ha hazaér valahonann, pl munkából vagy akár focimeccsről megy zuhanyozni. Anyós meg bemegy utána és közben ott beszél neki meg ott van vele.Ugyanez amikor borotválkozik.

Felnőtt 31 éves férfi esetén ez szerintem eléggé furcsa,meg persze beszélgessenek de miért nem lehet mondjuk utána leülni a konyhába vagy a nappaliba és úgy beszélgetni? Mint utána menni a fürdőszobába ami elég intim dolog. Mi a véleményetek erről ? Én gondolkodok rosszul?

Páromnak nem merem felhozni ezt, nem szeretnék veszekedni meg lehet én gondolom rosszul, de igen is engem zavar. Én mint a párja inkább bemehetnék hozzá. Persze én nem szoktam ,az anyjától függetlenül sem.

Egyébként 56 éves az anyukája, szóval nem is olyan idős.



2022. ápr. 22. 18:04
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor miért nem szólsz neki? Lehet őt is zavarja csak nem tudja, hogy építse le az anyját. Óvatosan kérdezz rá. Mert később, ha nagyobb dolgok fognak zavarni, akkor sem mersz majd szólni, pedig az őszinteség fontos.
2022. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!