Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok erről a viselked...

Mit gondoltok erről a viselkedésről anyós és párom esetén?

Figyelt kérdés

Párom 31 éves és otthon lakik még a szüleivel jelenleg. 3an élnek így együtt. A dolog amit észrevettem és zavar: Párom ha hazaér valahonann, pl munkából vagy akár focimeccsről megy zuhanyozni. Anyós meg bemegy utána és közben ott beszél neki meg ott van vele.Ugyanez amikor borotválkozik.

Felnőtt 31 éves férfi esetén ez szerintem eléggé furcsa,meg persze beszélgessenek de miért nem lehet mondjuk utána leülni a konyhába vagy a nappaliba és úgy beszélgetni? Mint utána menni a fürdőszobába ami elég intim dolog. Mi a véleményetek erről ? Én gondolkodok rosszul?

Páromnak nem merem felhozni ezt, nem szeretnék veszekedni meg lehet én gondolom rosszul, de igen is engem zavar. Én mint a párja inkább bemehetnék hozzá. Persze én nem szoktam ,az anyjától függetlenül sem.

Egyébként 56 éves az anyukája, szóval nem is olyan idős.



2022. ápr. 22. 18:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
22%

Ezek alapján ez neked is így jó.

36-os! Ismerősöm az anyjával aludt egy ágyban. Az akkori párja mikor ezt megtudta, kerek perec megmondta hogy ez nem okés azért... a srác nem értette. Lehet itt se esne le a gyereknek hogy mi a gond, de egy próbát lehet tenni, igazad van.

2022. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Nem jó nekem, zavaró de eddig nem szóltam semmit emiatt... nemtudom....
2022. ápr. 24. 19:28
 33/41 anonim ***** válasza:
36%

Szia. Nálunk is ilyen anyós, a legrosszabb, mikor én ülök a kádban és bejön mintha semmi sem történne. Mondtam neki, hogy ez engem borzasztóan zavar, de leszarja. Most, hogy van egy kisfiam a szoptatásnál is szándékosan ott ül, holott már elmondtam, hogy nagyon zavar, plusz adja a tanácsokat, hogy hogy tegyem, mit csináljak stb (holott ő egy gyerekét sem szoptatta, a férjemnek 2 hetesen (!!!) már tejbegrízt adott, mert nem volt teje.

Apósom is úgy jön be mosolyogva, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Mikor megemlítettem a férjemnek azt mondta, hogy persze, ez miért zavar engem? Mondom mert téged is zavarna ha az én családom előtt elő kellene vegyed a micsodádat és ott ülnének és néznének közben...

2022. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
33 Uhh hallod, ez durva. Mondjuk ő legalább engem tiszteletben tart, hozzám nem jön be ( ha épp ott alszom és előtte ott fürdök) De a fiához feszt bejárkál.
2022. ápr. 26. 16:38
 35/41 anonim ***** válasza:
82%
Ha zavaró, IGENIS SZÓLJ! Lehet a kapcsolatnak vége lesz, de tudod, kinek kéne olyan pasi, akinek ez természetes. Még jó hogy akkor nem nyitogat be, amikor szeretkeztek!
2022. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
70%

35.

Csak az a baj, hogy elég sok pasi defektes, vagy így, vagy úgy, majdnem mindegyikkel van valami gond. Egyik anyuci pici fia, másik óriásbébi, pipogya, vagy az ellenkezője, agresszív, ha nem is tettleg, de verbálisan, el akarja nyomni a nőt, hangos, káromkodik, vagy ha úgy-ahogy normális, akkor lusta, ki kell szolgálni, vagy azt nézi, mikor léphet félre. Választhatsz! :)

Lehet, hogy te pont szerencsés vagy, mert a te társad normális, de sokunk nem ilyen mázlista. Normális pasi jut kb. a nők 10%-ának. Muszáj elviselni a sok hülyeséget a férfiaktól, vagy ha mégsem, ha senki sem jó, akkor ott marad a nő gyerek nélkül. Meg van kötve a nők keze.

De most nehogy ide írjátok, hogy lehet gyerek pasi nélkül is, mert az is csak a gazdag nők esetében van így, akiknek nincs szükségük a férjük részvételére a gyereknevelésben, mert telik nekik bébiszitterre alkalomadtán, vagy bejárónőre, ha úgy hozza az élet, és még remekül meg is élnek csak egy fizetésből, esetleg gyerektartás, ilyen nő nem sok van. Meg azért jó, ha van a gyereknek apja is, nemcsak totál egyedül az anyja.

2022. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
81%

36-os! Nem nem voltam szerencsés, a legutóbbi párom is az anyja szoknyáját fogta, el nem engedte volna. Amit írsz, az meg irreleváns, ugyanis sokan nevelnek gyereket egyedül, de kevés pénzből. Mert igenis van, aki inkább ezt választja, mint a megaláztatást, amit a pasiktól elszenvednek! És ők teszik jól. Elég szörnyű, hogy ebben az országban az ember nem tudja megfogni magát, és elmenni, mert nincs pénz, mert nem tud félretenni!

A kérdezőnek viszont nincs gyereke, ha a pasi ilyen defektes, inkább meneküljön tőle!

2022. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
74%
Csak elég esélyes, hogy a következő is az lesz. Ha csak ennyi ennek a mostaninak a hibája, akkor ez még kibírható.
2022. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Miss19 ***** válasza:
81%
Szerintem mond el neki hogy ez zavar és fura számodra,vagy tényleg költözetek külön ez a legtisztább dolog.
2022. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

38 Ez az ami zavar, igazàbòl szerencsére nem szoktunk veszekedni.

Màs problèmànk nincs.

2022. ápr. 27. 12:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!