Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kéne az nagyszülőkkel...

Miért kéne az nagyszülőkkel nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nálunk igen nagy veszekedés lett abból hogy nem szeretnék anyóssal apóssal nyaralni és wellnesezni..

Van egy kislányunk is a párommal😊

Após pár napja megkérdezte h nem e megyünk el wellnessezni egész hétvégén. Én nagyon szépen elmondtam neki hogy amióta külön család lettünk a párommal és a kislányommal én velük szeretnék menni, mivel mi is alig tudunk együtt lenni így ha eljutunk nyaralni/wellnessezni akkor ott mi szeretnénk csak lenni.

Nyilvánvalóan szüleimnek is elmondtam hogy már csak velük megyek, ők megértették és persze el is fogadták.

Hát apósom az elhordott konkrétan mindennek ezért hogy mi az hogy én nem .....

Anyós kiállt mellettem és a párom is.

De ő azóta nem beszél velem

Azt azért tudni kell hogy majdnem mindennap találkozunk (itt élünk), tehát nem az van hogy nagyon ritkán és ezért szeretnének időt tölteni az unokájukkal.

Szerintetek ez olyan nagy probléma?


2022. máj. 10. 14:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd rá, majd megnyugszik, ha nem, akkor meg így járt. Nincs igaza, nem vagytok kötelesek velük nyaralni. Azt lehetne, hogy máshova közösen mentek, de nehogy már ne lehessen külön nyaralásotok...
2022. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Igen mondtam is neki, hogy nem arról van szó hogy nem mehetünk el közösen ide-oda csak a több napos kirándulásokra viszont csak velük szeretnék.
2022. máj. 10. 14:40
 3/40 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen fölösleges volt egyetlen hétvége miatt ekkora hisztit csapni. Nem a családi nyaralásotokat akarják elrontani, csak egy hétvégére akartak volna elmenni kicsit kikapcsolódni.
2022. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
47%

Apósnak jó sok barátja lehet, csak úgy tolonganak a közös programért vele. Ja, nem, inkább (szerinte) teljes joggal beprogramozna titeket. Utálom az ilyet, jogos, hogy nem akarod.

Végleg laktok náluk?

2022. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

De felnőttünk , külön vagyunk nem szeretnék már másoktól függni.

Ez miért baj?

Meg ha az ember egyszer igent mond onnét már akkor rendszeressé válik h akkor közösen (ismerem őt)

Meghát napi rendszerességgel találkozunk had ne nyaraljunk együtt is.

Jó ha van kis időnk egymásra, és elmegyünk oda ahol csak mi vagyunk. Nem hiszem h ezt felnőtt ember nem értheti meg

2022. máj. 10. 14:53
 6/40 A kérdező kommentje:
4. Nem végleg😊
2022. máj. 10. 14:54
 7/40 anonim ***** válasza:
69%

Mi itt a probléma tulajdonképpen? Ti nem tudtok együtt lenni. Erről ki tehet? Mit változtatna ezek egyetlen hétvége, ahol napközben strandoltok és apósék is ott vannak? Gondolom nem egy szobában aludtatok volna.

Szerintem borzasztóan túltolod ezt a "jajj csak mi hárman vagyunk a család" témát.

2022. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%
Jah hogy apósék nyakára szültél. Akkor meg annyira nem kéne verni magad arra, hogy "külön család" vagytok.
2022. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%

Évente egy nagyszülőkkel közös nyaralásba nem halnál bele! Nem azt mondta az após, hogy ezentúl nem mehettek nélkülük nyaralni sehova...

Elhiszem, hogy az apósnak ez rosszul esik, hogy ezt így megmondtad neki, hogy felejtse el ezentúl a közös többnapos nyaralásokat...

Szerintem is te csináltál túl nagy cirkuszt az egészből...

Azért erre majd gondolj akkor is néhány év múlva, ha a gyerek nagyobb lesz és a pároddal szeretnél kettesben menni valahova és jó lenne, ha az öregek vigyáznának a gyerekre... Ne lepődj meg, ha ő meg majd azt mondja, hogy: "Te mondtad, hogy ti már külön család vagytok! Önállóan akartok élni! Oldjátok meg akkor ezt is, hogy vigyázzon valaki a gyerekre!!...

2022. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
70%

#3! Menjenek, nincsen abban semmi hiba!

De ne erőszakolják rá az akaratukat azokra, akik végre a saját családi életüket szeretnék élni! Ha nem, hát nem, mi az eget nem lehet azon érteni?

Kérdező! Anyós nem magyarázta el apósnak, mi a képlet?

2022. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!