Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kéne az nagyszülőkkel...

Miért kéne az nagyszülőkkel nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nálunk igen nagy veszekedés lett abból hogy nem szeretnék anyóssal apóssal nyaralni és wellnesezni..

Van egy kislányunk is a párommal😊

Após pár napja megkérdezte h nem e megyünk el wellnessezni egész hétvégén. Én nagyon szépen elmondtam neki hogy amióta külön család lettünk a párommal és a kislányommal én velük szeretnék menni, mivel mi is alig tudunk együtt lenni így ha eljutunk nyaralni/wellnessezni akkor ott mi szeretnénk csak lenni.

Nyilvánvalóan szüleimnek is elmondtam hogy már csak velük megyek, ők megértették és persze el is fogadták.

Hát apósom az elhordott konkrétan mindennek ezért hogy mi az hogy én nem .....

Anyós kiállt mellettem és a párom is.

De ő azóta nem beszél velem

Azt azért tudni kell hogy majdnem mindennap találkozunk (itt élünk), tehát nem az van hogy nagyon ritkán és ezért szeretnének időt tölteni az unokájukkal.

Szerintetek ez olyan nagy probléma?


2022. máj. 10. 14:27
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Anyuékkal is lakhattunk volna ebbe a 3hónapba amég nem költözünk be a házba... csak iszonyat erődzakosak voltak apósomék ..
2022. máj. 10. 15:36
 32/40 A kérdező kommentje:

Azt mondta após én rám nem kiváncsi csak az unokára, azért akar menni velünk

Hát kinek van ezek után kedve, nekem nincs

2022. máj. 10. 15:37
 33/40 anonim ***** válasza:
71%

Na alakul már a történet. =D

Lassan már nem is laknak ott, csak egy délutánra ugrottak át. Após meg igazából egy szívtelen szörnyeteg, és puszta rossz szándékból akarja elvinni őket wellnessezni.

2022. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
77%

20# Sarkosítasz, csúsztatsz. Az, hogy jelentős kiadás vagy kifújt az éves nyaralás keret az nyilván neked sem ugyanaz, csak nagyot kellett mondani. Budapesti átlagfizetésből élő gyerektelenék is meggondolják hány welness hétvége fér bele az évben, nem még egy kisgyerekes család (aki esetleg épp építkezik, lakást újít vagy vásárol. Egy ilyen hétvége 100 ezret verdesi, előkészület is jár vele, ha nem fűlik a foga anyósékhoz/saját szüleihez egy felnőtt embernek (pláne egy családos felnőtt embernek), akkor "alamizsnának" kicsit vaskos.

Ráadásul a papa kikelt magából és pocskondiázza azért a menyét, mert az nem vele, hanem a férjével szeretne menni. Mondják, az öregek átmennek gyerekbe, hát itt egy hisztikorszakos elkényeztetett Benőkét láthatunk nagypapa testben.

Verje itt a mellét az, aki befizetne egy ilyen hétvégét egy olyan párral, akivel nem szeretne kikapcsolódni. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy trollokon kívül bárki igent írna.

2022. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Most tenyleg itt kell leragadni h miert es mennyi idot lakunk itt?????

Nem ez a lenyeg

2022. máj. 10. 15:48
 36/40 anonim ***** válasza:
77%

Akik itt írogatnak azokról születik a panaszos-segítségkérő kérdés és azok válaszolnak rá bakker!

Ha én befogadok valakit az nekem onnantól nincs kiszolgáltatva! Annak nincs felém szórakoztatási kötelezettsége!

Ha eleve "odaszül" bárki alapból nem az van, hogy akkor közös minden, és az odaszülő kesztyűbábja a lakás birtokosának. Alaptézisként ők akkor is külön család, apa-anya-gyerek, csak kis helyen/egy helyrajzi számon. Ha időközben kialakul egy olyan viszony, ahol egymás popójában vannak és már ők maguk sem tudják ki kinek a felesége, ki kinek az anyja, az is egy helyzet, tök jó ha egymásra találnak ilyen szinten.

2022. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
71%

35# Kérdező, most nem volt szerencséd, van azért, hogy épp az értelmesebbje aktív és az válaszol, ezúttal a sötétebb szekciót sikerült kifognod. Megnézném ezeket a magasan kvalifikáltakat amikor be kellene fizetni a velnesszhétvége árát, hogy dobálná-e a bankjegyeket, mint aki búzát vet:D Vagy nem.

De legalább jólmegaszonták.

2022. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező aztán ugyanezt a hozzáállást nyomd majd 20 év múlva amikor szerelmetek gyümölcse eléd áll,h."anya mostantól csak a párommal megyek együtt bárhová,ő a családom, ti már nem kelletek"(csak ha kell valami). De persze te ehhez örömmel asszisztálni fogsz (legalábbis most ezt hiszed):D
2022. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
34%

38# Férjemmel és babámmal akarok menni BÁRHOVÁ = a nagyszülők, ti már nem kelletek.

Korrekt csúsztatás!

Egyébként hogy jön ide a jövő? A Terminátor film játszódott 20 év múlva és sci-fi volt a műfaja. Nincs határa az eszetlenségnek.

2022. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
67%

Eleged van már belőle, hogy apósék folyton ott vannak.


Fordítva. Ő van apóséknál.

2022. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!