Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kéne az nagyszülőkkel...

Miért kéne az nagyszülőkkel nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nálunk igen nagy veszekedés lett abból hogy nem szeretnék anyóssal apóssal nyaralni és wellnesezni..

Van egy kislányunk is a párommal😊

Após pár napja megkérdezte h nem e megyünk el wellnessezni egész hétvégén. Én nagyon szépen elmondtam neki hogy amióta külön család lettünk a párommal és a kislányommal én velük szeretnék menni, mivel mi is alig tudunk együtt lenni így ha eljutunk nyaralni/wellnessezni akkor ott mi szeretnénk csak lenni.

Nyilvánvalóan szüleimnek is elmondtam hogy már csak velük megyek, ők megértették és persze el is fogadták.

Hát apósom az elhordott konkrétan mindennek ezért hogy mi az hogy én nem .....

Anyós kiállt mellettem és a párom is.

De ő azóta nem beszél velem

Azt azért tudni kell hogy majdnem mindennap találkozunk (itt élünk), tehát nem az van hogy nagyon ritkán és ezért szeretnének időt tölteni az unokájukkal.

Szerintetek ez olyan nagy probléma?


2022. máj. 10. 14:27
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Mert nem olyan jó a kapcsolat,ő nincs jóba a szüleimmel így velük nem mennénk...

nekem meg az apjával nem túl jó.. Ezért megbeszéltük hogy akkor egyikkel se megyünk

2022. máj. 10. 15:21
 22/40 A kérdező kommentje:

20/ van aki örül hogy egyszer eltud menni egy évben

Sajnálom, milyen ember lehetsz

2022. máj. 10. 15:22
 23/40 anonim ***** válasza:
63%
Hát én biztos nem utasítottam volna el az ingyen nyaralást, pláne ha amúgy is összejártok.
2022. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
78%

"De felnőttünk , külön vagyunk nem szeretnék már másoktól függni."


És ez miért függés? :)

Mi szoktunk nagycsaládos (kb. 20 fővel) hosszú hétvégéket szervezni, évente olyan 2 alkalommal. Még senki nem érezte azt, hogy ezért függő helyzetbe kerül :D


EZ nem nyaralás. Mi bajod van abból, ha néha összefuttok a szállodában és miért baj neked, hogy a gyereknek lesz közös élménye a nagyszülőkkel?

2022. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
66%

"Hagyjuk már ezt a nyakukra szültem dolgot."


Ja, olyankor amikor kiderül, hogy mégsem neked van igazad, akkor hagyjuk. ;-)

Inkább örülj, hogy elviselnek apósodék, és nem úgy bánnak veled, mint ahogy egy olyan nővel kell bánni, aki gyerekkel fogja meg a palit és a szülők nyakára megy élősködni.

2022. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
75%
Mibe telik megmondani, elbézést de mi csak családilag akarunk menni.
2022. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

25

Sajnos nem értelmezted jól!

Tehát nem a nyakukra szültem 2-3hónap itt lakás nem hiszem hogy azt jelenti

2022. máj. 10. 15:32
 28/40 A kérdező kommentje:

26

Mondtam, azóta nem beszél velem és egy kis csitri vagyok.. ezért

2022. máj. 10. 15:33
 29/40 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akarsz menni akkor nem akarsz. Én se mennék apósomékkal még a sarki boltig se. Csak vicces, hogy úgy hirdeted a nagy függetlenségedet, hogy közben velük éltek.
2022. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem is beszélgetni kell erről hanem kijelenteni előtte, aztán ha nem mondd rá semmit akkor sincs semmi csak a tudatáig jusson el.
2022. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!