Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósok miért rontják el...

Az anyósok miért rontják el ilyen sűrűn a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Főleg akkor, ha anyóspajtásnak fia van. Miért utálják ennyire a menyüket? Nyilván nem minden esetben van így, de olyan sokszor téma ez, többek közt itt is. Mi lehet az oka?
2022. máj. 13. 09:27
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

#40

Mit tesz veled? :(

2022. máj. 15. 15:56
 42/52 anonim ***** válasza:
96%

41#

Zavarja hogy anyás a gyerekem. A férjem előtt mosolyog hogy "olyan aranyos hogy anyás a pici" amikor nincs ott azt mondja (flegmán) "naa már csak te kellettél ide " mikor betoppanok a szobába és sír utánam hogy jönne hozzám ...

Vagy amikor az anyai szavam nem ér semmit, hiába kérek valamit hogy ne csinálja . Már csak azért is .

Vagy a védőnőnek panaszkodik, hazudgál rólam csak annyi esze nincs hogy a védőnő egyébként vissza mondja nekem. Rá kérdezett hogy igaz e? Elvileg tiltom tőle a gyereket.

A férjem előtt meg az én családtagjaim előtt "olyan jó anya vagy " amikor meg nincs ott senki "olyan hülye vagy mindenhez"

Az ő rokonainak (testvéreinek, keresztgyerekeinek, férjem tesójának) állandóan szid hogy én miket mondok, ami a való életben nem igaz csak szeret hozzá tenni és elvenni a történetből. Persze senki nem mond senkinek semmit sem, kivéve egy személy aki állandóan elmondja ezeket es onnan tudom..

Sorolhatnám azt is hogy a férjem jelenléte nélkül olyanokat mond hogy "majd magamhoz veszem a kicsik költözzön ide ti meg levagytok sz.rva" vagy "teszünk egy kiságyat a szobámba és itt lesz velem a kicsi" vagy "a nagyszülő dolga hogy nevelje a gyereket. Te meg takarodj dolgozni" ... mióta a gyerekem megszületett azóta ilyen /ilyenek az apóssal. De a férjem mit sem lát ebből és persze senki semmit mert álszent módon mindenkinek csak a jót vetítik mintha szeretne engem közbe pedig nem is. Csak a látszat

. Sorolhatnék még rengeteget hisz 10 év alatt sokminden történt. Voltak ám durvábbak is

2022. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Ezeket a férjednek nem mondod el? Hogy az anyja miket mond neked? Vagy elmondod csak nem hiszi el?
2022. máj. 15. 19:49
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte mondtam pár dolgot neki de ra jöttem nincs értelme. El sem hiszi sokszor..
2022. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az rontotta el pont h nem foglalkoznak unokákkal. Én ezt nagyon rosszul viselem mert nekem nagyon jó nagyszüleim voltak. Imádtam velük lenni. Ők viszont olyan ritkán látják gyerekeket h nagyobbik kisfiam pl semennyire nem kötődik hozzájuk. Volt h jöttek és elkezdett sírni h a másik mamát akarja. Mi sosem töltöttük h jöjjenek. Volt h hívtuk őket nem jöttek, tehernek kezelték az unokázást. De olyan is volt h pár órára ott hagytuk náluk, amikor hazaértünk nem volt ruha kisfiamon. Ki volt sírva a szemem kerdeztem h miért nincs rajta ruha? Annyit mondtak h nem tudták mit adjanak rá. Azóta sen ertem h h mondhat ilyet vki aki 2 gyereket elvileg felnevelt
2022. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
51%
Fura, de én meg többségében azt lárom, hogy nem az anya csüng a fián, hanem a feleség, barátnő akarja, hogy csak az övé legyen, felejtse el, hogy vannak szülei.
2022. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
95%
46os. Az én ismerősi körömben az a gyakori amikor egy anyát zavarja hogy már nem csak ő az egyetlen :) van olyan lány ismerősöm akit az anyósa megtépett mindenféle k.rvának lehordta mert a pici fiát "elvette" tőle .. vagy amikor a mamuci sír mert a 30 éves fia elköltözik és ő ezt nem akarja .. nyilván van olyan anyós is aki alig várja hogy egyedül legyen és a gyerekei kirepüljenek a családi fészekből. De hidd el rengeteg olyan anya van aki minden nőtől félti a saját fiát. És minden nőben talál valami indokot hogy az miért nem megfelelő az ő iciripiciri fiához :)
2022. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok jóban az anyósommal...sőt, annyira, hogy már a férjem is megszakított vele minden kapcsolatot. Én sem veszem magamra, hisz a férjem öccsének a feleségével sincs jó viszonyban, mert neki nem tetszik. De tulajdonképpen senki sem jó neki. A férjem előző házasságából született két gyerkőc (4 és 7 évesek), anyósom még őket is azzal fárasztja, hogy én is és a sógorom felesége is gonosz hárpiák vagyunk, ne szeressenek minket, mert mi átvágtunk mindenkit, ő is gyűlöl minket, elvettük a két fiát...hogy mégis mivel vágtunk át mimdenkit, azt mi sem tudjuk..stb. A gyerekek nem is szívesen jönnek hozzánk, emiatt, hogy anyós manipulálja őket...egy igazi gonosz aljas némber. De a férjem exneje sem piskóta, ő is uszítja még pluszban a gyerekeket ellenünk...bár annak idején ő kezdeményezte a válást egy új fószer miatt, akivel csalta is a férjem. Szóval kezet foghat anyóssal. Kitartást minden gonosz anyóssal megáldott embernek!
2022. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
70%
Nagy az Isten állatkertje
2022. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
44.. én is így jártam.nekem sem hitt a párom anyosommal kapcsolatban,míg végül saját fülével halotta hogy miképp mocskol engem az egyik rokonanak telefonba. Nem gondolta hogy az ajtón át haljuk.onnantol kezdve semmilyen a viszonyom vele.be telt a pohár. Most mar odáig fajult hogy mennie kel. Közben ki derült hogy várandós vagyok és én a saját és a babám egészséget nem fogom fel áldozni anyosom hisztije miatt. Meg nem tudja,de biztosan szentelt vízzel kellesz majd locsolnom magam :)
2022. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!