Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósok miért rontják el...

Az anyósok miért rontják el ilyen sűrűn a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Főleg akkor, ha anyóspajtásnak fia van. Miért utálják ennyire a menyüket? Nyilván nem minden esetben van így, de olyan sokszor téma ez, többek közt itt is. Mi lehet az oka?
2022. máj. 13. 09:27
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Ha a férjed nem hisz neked, akkor ott elsősorban a férjjel van a probléma, már elnézést. Hagyja, hogy az anyja kínozzon, és azt hiszi, hazudsz, hát ez gyönyörű. Bocs, de nem kell ezt eltűrnöd. Válás. Vagy legalább belengetni. Hatha akkor elkezd komolyan venni a saját férjed. Es a pszichológushoz mit szól? Hogy képhelt problémák miatt jársz.m vagy mit hisz? Tefonnal rögzítsd, amit anyós mond neked es mitasd meg a ferjednek.
2022. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

51.

Én is meg tettem ezt.utanna már nem lesz mit tagadnia.igen mocskos és nem épp a legjobb megoldás de egyetértek. Ha nincs más megoldás.most már a párom is igazat ad nekem pedig az elején ő is kételkedett.

2022. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!