Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton szapul és...

Anyósom folyton szapul és keresztbe tesz nekem. Gondoltuk majd a házassággal majd változik, tévedtünk. Az unokáját is mocskolja folyton. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már férjem is elmondta neki, hogy fejezze be a mocskolódását, de egyszerűen nem ért a szóból. Engem szid ok nélkül, aki sosem bántottam és még segítettem is neki mikor kért, de egyszer csak bekattant és közölte a férjemmel, hogy "én rosszul vagyok a r*bancodtól, miért nem keresel mást"? Az unokáját látni nem akarja, meg van győződve arról, hogy nem a fiától van a gyerek és mindenkinek hazudgál rólam mindenfélét. Hogyan tovább?

2022. aug. 4. 10:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem azt mondom, vágja pofán, ez azért nem egy értelmes probléma megoldás, de ha ronda dolgokat mond a gyerekre, nekem eldurranna az agyam. Nem mászkálnék oda ugyanúgy. Milyen szülő az, aki elhallgatja, hogy szidják a családját?
2022. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Higgyétek el én is lepofoztam volna már rég, de sajna nem tehetem
2022. aug. 4. 10:26
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Előbb vagy utóbb úgyis az lesz a vége, hogy a férjed besokall, és nem megy többet az anyjához. Ne edd magad ezen, nem érdemes.
2022. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
Férjednek kellene abba hagynia az anyjához mászkálást. Ti már egy család vagytok, nem az anyja a családja többé. Aki érti miről beszélek az érti, aki nem nem.
2022. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
Fel nem bírom fogni, mért nem szakítja meg vele a kapcsolatot a férjed!
2022. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Férjed se menjen hozzá. Nem érdemli meg.
2022. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Beszélni fogok a férjemmel, hogy jobbnak látnám ha nem menne anyóshoz
2022. aug. 4. 11:37
 18/26 anonim ***** válasza:
96%
Magától kellene a férjednek eljutni odáig agyilag, hogy nem viseli el többé azt, hogy a szerelmét meg a gyerekét mocskolják. Főleg a gyereket, aki anyósodnak a saját vére. Egyébként ajánld fel a vén boszorkánynak, hogy csináltasson tesztet a saját költségére, és majd kiderül, kié a gyerek.
2022. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ez jó, vén boszorkány, jót nevettem köszi :))) sajnos mivel az anyja nem tilthatom tőle, de lehet hamarabb dönt úgy, hogy többet nem megy mint hogy én beszélnék vele.
2022. aug. 4. 12:08
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha a férjed nem növeszt tököt és ad neki ultimátumot azzal, hogy ha nem állít magán, többé nem lát titeket, akkor nem fog változni semmi.


Más hülye anyjával nem neked kell megküzdened, hanem annak, aki kitett neki.

2022. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!