Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton szapul és...

Anyósom folyton szapul és keresztbe tesz nekem. Gondoltuk majd a házassággal majd változik, tévedtünk. Az unokáját is mocskolja folyton. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már férjem is elmondta neki, hogy fejezze be a mocskolódását, de egyszerűen nem ért a szóból. Engem szid ok nélkül, aki sosem bántottam és még segítettem is neki mikor kért, de egyszer csak bekattant és közölte a férjemmel, hogy "én rosszul vagyok a r*bancodtól, miért nem keresel mást"? Az unokáját látni nem akarja, meg van győződve arról, hogy nem a fiától van a gyerek és mindenkinek hazudgál rólam mindenfélét. Hogyan tovább?

2022. aug. 4. 10:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%
Férjed kéne helyre tenni elsőre.
2022. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%
Miért megy a férjed oda? Talán szellemi sérült?
2022. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
12%
Megint nem teszik hogy kifejezetten primitív nőnek néztünk?
2022. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%

99999. Anyós tragikomédia.


Aminek persze a gyerekek isszák meg a levét.


Üsd ki a klimaxos ördögöt a pitsába.


üdv,

egy csonkacsaládos, etyke.

2022. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
17%

Lehet engem moderálni, kedves modik, de tetszik, nem tetszik, evvel elfuserálta a kérdező már most az utódja gyermekkorát, ahogy van...

Kérdező, ha azt akarod, hogy nézzen valamibe a gyereked felnőttként, ömlessz vért a pucádba, küldd el az anyóst a vérbe, csapd a hónod alá a gyereket és add be a válópert a francba... Férjikéd meg maradjon az anyjának, kár volt szaporodnia...

2022. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
90%
Szakítsd meg a kapcsolatot az anyósoddal és tegye ugyanezt a férjed is.
2022. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!