Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek gond, ha nem...

Szerintetek gond, ha nem puszizkodunk anyósommal?

Figyelt kérdés

Néhány alkalommal ezelőtt mikor mentünk hozzá, hiába köszöntem és nyújtottam az arcomat, köszönés nélkül elment mellettem. (Meg volt sértődve valamin, aminek az oka a mai napig nem tisztázott)


Természetesen mindig köszönök, de puszizkodni nem szeretnék a továbbiakban.


Ma búcsúzásnál (most is segíteni voltunk) odajött hozzám és a levegőben mutatta, hogy ölelgetne.

Mondtam,hogy én elfogadtam a korábbi döntését, nekem így jó, meg hogy így is meg lehet adni a tiszteletet.

A szememre hányta, hogy én mindig mindent félreértek.


Szerintetek illetlenség ha én nem csókolgatom?



#anyós #A puszi
2022. aug. 14. 17:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, lehet, hogy nálam is így van ahogy írod. Csak a kiscsaládomat és édesanyámat szeretem ölelgetni, puszilni.

Ha jobban belegondolok, ha bárki idegen hozzám ér, pl. símogat, a hátamon feláll a szőr.

2022. aug. 14. 18:16
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen. Nekem az is kellemetlen, ha rokonlátogatóban a szülők erőszakolják rá a kislányukra, hogy adjon nekem puszit. Nagyon aranyos meg minden, de arra sincs szükségem, hogy egy kvázi idegen gyerek puszilgasson.
2022. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
83%

Nem gond.

Nem lehet ez illetlenség.

2022. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne gond?
2022. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%
Eleve minek mész oda, hogyha amúgy rühellitek egymást? :D
2022. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Valamit félrértettél.
2022. aug. 15. 08:42
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
A páromon meg a saját szüleimen kívül senkivel nem vagyok hajlandó csókolgatni egymást. Sose okozott még problémát, anyósommal is jó a viszonyom.
2022. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, akkor kellett volna megkérdezni, hogy haragszol rám valamiért? Erre mond valamit.

Lehet, hogy nem is veled kapcsolatos, vagy tényleg félreértés, vagy akármi. De ehhez a sok szarsághoz túl rövid az élet.

2022. aug. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%
A jó anyós porhanyós...csak a baj van velük egyébként
2022. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
23%
Tudod ki puszilkodna az anyóssal… :D
2022. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!