Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fűnyírás gond nem is mindegy...

Fűnyírás gond nem is mindegy ki nyírja le?

Figyelt kérdés

Parom vasárnap bekajalt rendesen ebéd után egy jo nagy adag fagyi is stb és felhívta az apja h menjen le nála nyírja le a füvet

De paromnak nem Votl kedve monstam h akkor küldjön valakit és kifizetjük ha sürgős nekik a fűnyírás

erre az nemjo ha más nyírja le

És lehordta páromat mindenféle lusta dagadt disznónak ...

Mérges vagyok eléggé


2020. jún. 30. 13:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
De mindegy ki nyírja le, csak ne vasárnap délután tenné, mikor az emberek többsége pihenne kicsit végre, nem kib....szott zajban
2020. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Mi a kérdés?
2020. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
84%
Ilyeneken összeveszni olyan felesleges, hogy nem igaz. Mi múlik ezen? Semmi. Csak valaki nem bírja elviselni, ha nem ugranak azonnal a füttyentésére. Megint valaki egója miatt van feszkó.
2020. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ha 1-2 nappal előre megbeszélték volna...
2020. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk a községben az a szabály, hogy vasárnap nem lehet semmi olyan (kerti) munkát végezni, ami nagy hanggal jár, pl flex, fűnyíró, fűrész stb. Polgármester hirdette ki, vagy pontosan nem tudom, ez országos e.

Nálatok nincs ilyen?

Egyébként tényleg mindegy, ki vágja le, az eredmény ugyan az :D gondolom apósod szeretett volna dirigálni, ő akarta más idejét beosztani (gondolom, mint férjed gyermekkorában)

2020. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

A parom csak vasárnap van Itthon és szombat délután ,szóval ekkor kell megoldania.Nemtudok olyan szabályról ami ezt tiltaná,pedig itt lakunk 10 éve parom meg még régebben ,vqgy máshol mindenki szabadságot vesz ki hogy füvet nyirjon?


Én azt is megértem h ő már idős és nembirja a böhöm gépet,de akkor az miért nemjo ha valaki megy és pénzért le nyírja??

Jobb a másikat az egyetlen pihenőnapjan ugraltatni.

2020. jún. 30. 13:33
 7/41 anonim ***** válasza:
93%

Após baja. Teljesen jó lett volna a fizetős.

Felnőtt emberek vagytok, jogotokban all pihenni is.

2020. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%

akkor nyírja le szombaton...

nálunk meg van kamionos, aki van, hogy hétvégén sincs otthon, mégse volt még soha vasárnap nyírva a fű, a nyugdíjas szomszédok bezzeg csak hétvégén érnek rá erre.

Vagy a másik vasárnap este 8 után flexelni egy órán át

2020. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
76%

szabály se kéne erre. értelmes ember nem csinálja.

Sőt, azon is elgondolkodik, nincs-e éjszakás a szomszédságban éppen, és akkor vár délután 3ig pl.

2020. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
29%
Panelban is van szabály, vasárnap pl 10-14 óra között lehet fúrni faragni.
2020. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!