Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mégis miért veszi ezt (a...

Mégis miért veszi ezt (a leendő) anyósom személyes sértésnek? És miért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés
Szóval szeptemberben lett volna az esküvőnk, nyilván alig vártuk, de muszáj volt lefújni. Egyszerűen sajnos nincs rá pénzünk. A vőlegényemmel ráadásul mind a ketten katáztunk, szóval most teljesen át kell állnunk, a cég aminek dolgozunk felvesz minket, de alacsonyabb fizuért, szóval most ezen is vacilálunk, számolgatunk. Az esküvői helyszín ára is felment (pedig szerződésünk volt) a kaja is felment. Nagyon sokat rágódtunk rajt, nekünk fáj a legjobban (mikor a végső döntést meghoztuk konkrétan elsírtam magam…). Szóval minden vendéget szépen körbehívtunk, és tájékoztattuk őket. Mikor anyósomat hívtuk, konkrétan 2 órán át szidott minket, hogy ez mindent felborít, és teljesen hülyék vagyunk, hívjuk meg csak a szülőket, (a tesómat ne, mert neki haza kell utaznia Angliából, és az nem éri meg anyós szerint) és tartsunk egy kis szertartást, de mi nagy lagzi szeretnénk a barátainkkal, akár azt is elfogadjuk hogy 2-3 év múlva lesz az esküvőnk, akár gyerek után. Erre anyósom nem túl kedvesen közölte, hogy szülés után rosszul fogok kinézni, és nem véletlen előtte kell az esküvő, mert még csinosan szokás megházasodni, meg szegény újdonsült férjem a nászéjszakán egy “használt asszonyt” kap (konkrétan ezt mondta). És hogy hogyan tehetjük ezt meg velük, hogy már megvan a ruha meg a nászajándék is. Mondtam hogy nyugodtan tegyék el, vagy vigyék vissza, ha van valami olyan költségük amit buknak, azt szívesen álljuk. A nővérem elbukott repjegyét pl álljuk. Majd amiatt is lecseszett, hogy amúgy is későn tartottuk, de nőként 30 éves kor után megházasodni szégyen. (Mivan?) Mivel hogy most 27 vagyok, és ha 3 év múlva tartjuk, akkor 30 leszek már. Persze a fia most 32, neki nem gáz 30 után házasodni…

2022. aug. 19. 14:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%
hova fogsz beházasodni ember :DDDDDD Szegény anyósnak értelemből nem sok jutott.
2022. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
34%

Egyszerűen sajnos nincs rá pénzünk - mire? Bemenni két tanúval és összeházasodni?

Ez csak kamuindok, már bocs.

2022. aug. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
70%

Anyósod amúgy paraszt, de ti sem vagytok túl éles kések.


Ha már most nincs pénzetek, azt hiszed, gyerek után! lesz? Jézusom, hol élsz te, de komolyan?

A gyerek még a lagzinál is sokkal nagyobb kiadások sorozata.

2022. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenki tudja, te is, miért viselkedik így. Mindig is utált téged, csak eddig nem volt mibe belekötnie, most meg kihasználja az alkalmat, hogy "bepótolja az elmaradt sértegetéseket".


Kerüljétek őt, főleg ha esetleg már meglesz a gyerek, pokollá próbálja majd tenni az életedet.

2022. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
85%

"Ez csak kamuindok, már bocs."



Leírta, hogy milyen esküvőt szeretnének, joga van hozzá, hogy ne csak pár szem ember előtt mielőbb le zavarják, mert "jajj, az nem olyan sok pénz ám..."... pláne csak azért, mert anyós most akarja? Ez a nevetséges....

2022. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
86%

És mi van ha átjön? Kapu, ajtó bezár. Egyszer majd megunja a dörömbölést és elmegy, vagy kihívjátok a rendőrséget.

Komolyan ilyen bexari vagy te meg a vőlegényed is?

Buta kis ostoba gyerekek vagytok csupán, nem pedig két felnőtt.

2022. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%

Minek vetted fel a telefont ha a ferjed racsapta? Feltek anyostol ez latszik nagyon..

De nem ertem miert..

Szakitsatok meg vele a kapcsolatot es minden megoldva.. egyebkent osszehazasodhattok csak 2 tanu jelenleteben is

Akik meg barataitok athivjatok es csaptok otthon egy nagy bulit ugyan ugy menyasszony tanc meg minden

Sokkal olcsobb lesz sot..

Es akik a barataitok megertik majd

A tavoli rokonok akiket meg csak muszajbol kell meghivni le kell szarni

En tuti nem hivnek meg az eskuvomre csak olyat akivel napi szinten tartom a kapcsolatot..

2022. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
87%
"azzal kezdte, hogy ha rá csapom akkor átjön, az meg rosszabb lenne…" - szóval még meg is fenyegetett, és te továbbra sem csaptad rá a telefont, a vőlegényed meg nem tette helyre ezután. És ti házasodni akartok, meg gyereket akartok. Gratulálok! Szuper helyre születne! Mindketten érzelmileg érett, kiegyensúlyozott felnőtt emberek vagytok, a vőlegényed pedig annyira szeret és tisztel, hogy még a fenyegetőző anyját sem állítja le.
2022. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
95%

Igaza van az utolsónak meg elég sokmindenkinek!

És ha átjön mivan?

Én rácsaptam volna a telefont bezárom ajtót kaput oszt jöhet.. ha meg leáll ott vergődni még a rendőröket is ráhívom..

Aztán mehet a diliházba ahova való


Álljatok már a sarkatokra..

2022. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
26%

Ez a dolog arról szól, hogy utál az anyósod és ez most remek indok volt, hogy szidhasson.

Egyébként a lagzit később is meg lehet tartani. Nekünk is szeptemberben lesz az esküvőnk, 2 tanúval. Aztán jövőre majd látjuk hogy alakul és mennyit tudunk rászánni. Senki nem akadt ki ezen.

Ja, és én a 7. hónapban leszek a pocaklakóval- nagyon szép kismama esküvői ruhát találtam.

Senkinek semmi köze hozzá - anyósnak se, a ti életetek és ti alakítjátok.

2022. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!