Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek hogyan kéne...

Szerintetek hogyan kéne kezelnem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott apósom, 5 éve elvált, szinte egyszerre az esküvőnkkel. A férjemmel alig foglalkozott, nem is tartották a kapcsolatot, én is csak kb 2x láttam. Amióta megszületett a lányunk, jövő héten lesz 6 hónapos, minden héten idejár, amit én egyre inkább kezdek tehernek érezni, még akkor is ha "csak" 2-3 órát van itt. Mert azért ilyenkor máshogy takarít az ember, készül kínálnivalóval, igyekszik udvarias lenni, stb. De ő is egyre jobban irritál. Rágyalogol a gyerek játszószőnyegére, mintha egy sima szőnyeg lenne, állandóan felveszi, pedig jobb szeret a földön lenni és mozogni, aztán csodálkozik hogy nyűgös, vonaglik. Ilyenkor ami csörgőt lát, azt őrült módjára rázza a fülébe, mert hogy attól megnyugszik, pedig már nekem is a fejem fáj tőle. Bármit amivel megkínáljuk, adná a babámnak is, szerencsére neki több esze van mert ki se nyitja a száját. Közben persze folyamatosan duruzsol neki, hogy látod milyen gonosz anyád van, nem engedi hogy ilyen finomságot adjak neked. Kezébe adta már a kulccsomóját is, hogy azzal játszon. Amellett hogy milyen koszos az a kulcs és persze nyalogatni is elkezdte, még fejbe is vágta magát vele, amikor elkezdte rázni.

Én nem merek rászólni, egyrészt alig ismerem, másrészt nagyon ilyesztő külseje van. A férjemmel beszéltem, hogy ő próbáljon meg finoman beszélni vele, de nem akar. Szerinte túlreagálom, inkább örüljek hogy foglalkozik az unokájával és ennyire odavan érte. Ennyitől meg úgysem lesz semmi baja.


2022. aug. 21. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Kamu.
2022. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Szólj rá. Férjeddel beszéljétek meg, hogy max kéthetente jöjjön, nektek is kell szabad hétvége, mint család. A csörgőket pakold erl. A cipőjét vetesd le vele. Ne kínáld meg semmivel, maximum vízzel. A férjed is legyen ott ilyenkor, tartsa kordában, gondolom ő rá mer/tud szólni.
2022. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Holnap beadod a válókeresetet, mert a férjed nem szeret. Nincs és nem is lesz más megoldás. Úgyis el fogtok válni, vagy egész életedben boldogtalanul fogsz szenvedni.

Amúgy meg már a független életedre, növesszél tököt, ha ezt nőre lehet mondani, mert ha ilyen nyámnyila vagy, mindenki el fog taposni. A pasit nem kell beengedni. Szerinted mit csinál? Megöl?

2022. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Mi az, hogy "idejár"?...

Bejelentés nélkül becsönget?

A te lakásod?

2022. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Jó lenne tudni, kinek a lakása. Ha a tiéd, mondhatod a férjednek, hogy pakoljon és húzzon a francba, a bigott apjával együtt.

Ha a férjedé, akkor meg te keress másik otthon, mert ez nem fog változni. A férjed azt hiszi, az apja most szereti, hiába nem törődött vele eddig...

És de, lehet baja! Ha úgy csapja magát szemen a kulccsal, a látásának annyi. Ennyire hülye nem lehet egy felnőtt sem!

2022. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy nem mersz rászólni? Backi ANYA lettél, ki más álljon ki azért a kölyökért, ha nem az anyja??? Nem kell összeveszni, de annyit nehogy már ne lehessen mondani apósnak, hogy Karcsi bá, kérlek ne lépj a szőnyegre, a kulcsod nagyon koszos, ne vegye már a szájába, és 6 hónapos kora előtt az orvos utasítására SEMMIT nem adok neki enni, és utána is csak almát.
2022. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Milyen anya vagy te, hogy a gyerekedet nem véded meg valakitől, csak mert annak "ilyesztő" (j!) külseje van, de aki az egészségét és testi épségét veszélyezteti? A baleseti osztályon arra fogsz hivatkozni, hogy ijesztő volt?
2022. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem megmondani kell, 6-os, mert nem állhat abból az élete, hogy megmond, hanem nem kell ilyen helyzetet előidézni!
2022. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

"Én nem merek rászólni, egyrészt alig ismerem, másrészt nagyon ilyesztő külseje van."

- De addig nincs gond, amíg ez az általad alig ismert, ijesztő külsejű ember csak a lányoddal foglalkozik...

Legalább érte állj ki, ha magadért nem mersz.

2022. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

7!


Igen, ebből is látszik, hogy kamu a sztori.

2022. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!