Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan zavar, hogy a párom...

Jogosan zavar, hogy a párom ennyire nem bír elszakadni a szüleitől?

Figyelt kérdés

Èn 24/F vagyok a párom 20/N, nyáron költöztünk össze albérletbe. Előtte azt láttam, hogy még mindig össze van nőve a szüleivel, de abban bíztam, hogy a költözéssel ez majd változik.

Nem így lett..

Már amikor mentünk lakást nézni, akkor is ragaszkodott, hogy jöjjön az apja meg az anyja, mert neki az ő véleményük is számít.

Amikor elmentünk szőnyeget venni az anyjának is jönnie kellett, mert az ő véleménye számít. A mai napig nem megy el az anyja nélkül ruhát venni. Vettem neki, egy ruhát ajándékba, azóta nem veszi fel, amióta az anyja beszólt, rá valamit. A csipkés bugyikat állandóan dugdossa amikor jön az anyja nehogy meglássa.

Vettünk egy komódot ami darabokban van, mondtam neki, hogy egyik délután otthon leszek, össze rakom. Nem, várjam meg, hogy hétvégén átjöjjön az apja mert ő biztos ügyesen összerakja.

Ha főzök valamit, akkor jön, hogy azt nem úgy kell össze vágni apuka nem úgy szokta.

Az egyik nap mondtam neki, hogy költözzön vissza, ha én nem vagyok neki elég. Nem azzal van a bajom, hogy segítséget kér a szüleitől, de ez szerintem már túlzás. Èn is szoktam tanácsot kèrni apámtól, amikor már valami végképp nem megy, de jobban szeretek egy problémára magamtól rájönni, így fejlődök.

Változhat ez még?



2022. okt. 10. 05:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy elég domináns, ő viszont hiányolja az irányítást, és oda fordul, ahonnan megkapja.
2022. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
37%
Akkor döntsd el, papucs szeretnél-e lenni, vagy azt mondod, hogy márpedig a komódot kettesben fogjuk összeszerelni és oda tesszük, ahová szerintünk való - és meglátod, mi történik.
2022. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

32:

Már rég össze szereltem. Csak az a bosszantó, hogy ezekből az esetekből sem veszi èszre, hogy az apja meg az anyja nèlkül is forog a Föld. Nem egyszer feltettem neki a kèrdést, hogy kivel akarsz èletet kialakítani velem vagy a szüleiddel, de ő még csak nem is kapizsgálja, hogy számomra mi az zavaró ebben.

2022. okt. 10. 17:21
 34/39 anonim ***** válasza:
75%
33: Dehát egy kislánnyal élsz együtt, még csak nem is hibáztathatod érte. Remélem azért fele nem így kommunikálod.
2022. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
84%
Hát vele nem lesz családi életed, mert ő még gyerek. Nem is fogja fel, mi bajod, anyuci-apuci az élet lényege.
2022. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
84%
A 11 éves extra apás unokahúgom nem igényel ennyi szülői figyelmet 😳
2022. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
59%

Végre egy normális férfi, akiben felmerül, hogy beteg dolog ennyire anyukáék pitsájában élni felnőttként, na végre!!!! Ráadásul gyakorin. Erre komolyan, pezsgőt bontok, annyira nem hiszek a szememnek...

Viccet félretéve: kérdező, sajnálom, hogy így rábaxtál, mert a barátnőd nem fog változni. Hány évet fuseráltál el az életedből egy felnőtt testbe zárt kislányra? Ha 1-2, már bőven itt az ideje lapátra tenni, anyucikázza meg apucikázza ki magát, utána lehet összeköltözni egy korabeli férfival… De meg lehet mondani, hogy ha így folytatja, max. ilyen papucs anyám-asszony katonáknak fog kelleni hosszú távra, ha fog, nézzen ki akárhogy. Mert ha pl. néz ki úgy, hogy eltartsa egy gazdag csávó, majd annak is teleszalad a töke a hisztijeivel és ő is kihajítja majd, mint macskát nagydolgozni, mert szép, fiatal nőt bármikor talál, aki akar is függetlenedni az anyjáéktól, legalább egy minimálisan.

2022. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
80%
Jó nagy papucs vagy, hogy a csaj egész pereputtya ugráltatni tud téged, még egy 12 éves gyereknek is becsicskulsz.
2022. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező nekem ugyan ilyen volt a párom nem tudott az apjátol elszakadni olyan volt mint egy 5éves kisfiú.Mindenben az apjára hallgatott,az apjával beszélt meg mindent az apja volt neki a szent.Ha olyan dolog volt ami csak kettőnkre tartozott egyből ment apucinak elujságolni.Amikor mondtam neki hogy menjünk albérletbe nem tetszett neki mert ő albérletre nem fog kidobni pénzt meg jó apuciékkal élni,gondolhatod hogy nem maradtam vele.
2023. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!