Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan változtathatok azon a...

Hogyan változtathatok azon a helyzeten, hogy a feleségem családja állandóan “bejelentés” nélkül jelenik meg nálunk?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen az összes rokona ezt csinálja, mert mindenki a közelben lakik. Engem nagyon zavar, mert nem ehhez vagyok szokva, és utálom mikor váratlanul megjelennek hiszen nem is készülünk olyankor vendégfogadásra plusz idegesítő mert mi van ha épp mást szeretnénk csinálni?

Tudom, hogy a megoldás a megbeszélés lenne, de nem tudom hogyan lehetne ezt közölni, úgy hogy ne tűnjek kőbunkónak. A feleségemet pedig sajnálom, mert tudom hogy neki meg rosszul esne ha ilyet kellene mondania a saját családjának.


2023. jan. 13. 12:32
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Huha 29-es ez azért durva mert ilyen velünk is szokott lenni. Egy darabig próbálom magamban elnyomni, hogy rendben van ez, mert úgysem akarnak itt ülni soha órák hosszat, max félórát szoktak maradni de van hogy csak 3 percet. Viszont van mikor nem sikerül elnyomni magamban és olyankor annyi az egész napomnak mert felhúzom magam azon, ami veled is pl történt hogy épp a kádban ülök és hallom hogy már nyílik az ajtó és megy a beszélgetés. Valahogy nem tudok ezzel a gondolattal együttélni hogy sose engedhetem el magam itthon mert bármikor betoppanhatnak a rokonok.
2023. jan. 16. 13:16
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
31. Ezért se kell beengedni őket ha bejelentés nélkül jönnek. Aki nem szól legalább 1 nappal előtte, annak nem vagyunk otthon és kész.
2023. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

29es vagyok.


Várj, nekem a furdoszoba ajtón kopogtak a rokonok, hogy megjöttek! A parom engedte be oket! Nonszensz volt! Es elvartak hogy hetkoznap 11ig szorakoztassuk oket!


Az en exemmel volt a baj, amikor szova tettem, o a rokonai melle allt,hogy igenis johetnek amikor akarnak. Egyszeruen neki ez megszokott volt gyerekkoratol, nekem idegen, mas volt a neveltetes...De neki figyelembe kellett volna vennie, ha mar eggyutt elunk, hogy nekem ez diszkomfortos! Amugy ha ennyit sem lehet elvarni, a kesobbiekben nagyobb gondok lesznek, ez boritekolhato. En orulok, hogy otthagytam.

2023. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
88%

A kapuzár senkinel se működik?

Zarjatok be a kaput azt nem veszitek fel a telefont ha hivnak masodszor nem fognak menni :D

2023. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
77%

"Viccet félretéve volt már olyan, hogy zuhanyzás után boxerban ültem, mire szólt a feleségem hogy siessek kapjak magamra valamit mert jöttek a szülei."


Legközelebb ne vedd le. Hadd lássa a feleséged anyja, hogy a lánya mekkora lompossal játszik esténként. (Bocsi, ezt nem tudtam kihagyni. xD)

2023. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!