Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam el a barátomnak,h...

Hogy mondjam el a barátomnak,hogy szégyenlek közösen bárhova menni a szüleivel,mert rettentő slamposak?

Figyelt kérdés
Mind a ketten, anyós és após jelölt is irodán dolgoztak, ennek ellenére úgy jelennek meg helyeken mint a szakadárok..csak lesek rajta. Anyósjelölt nagyon alacsony,és mégis földig érő szoknyát varrt magának,egy alkalomra, az apósom elment úgy fodrászhoz,hogy lyukas volt a zoknija. Amikor együtt kirándulni mentünk, akkor meg olyanok voltak mint a papagáj..minden volt rajtuk csak normális ruha nem..és ráadásul a tisztaság érzet sincsen minden rendben.Hogy adjam a mostani párom tudtára,hogy ne haragudj..de én nem akarom magam "ilyen emberekkel égetni?".Úgy érzem,én hiába öltözök ki csinosan, és teszem magam rendbe, ha ilyen embereket látnak mellettem,azt gondolják én is ilyenféle lehetek..és ez engem nagyon zavar..Ráadásul egyik sem idős 60 év körül vannak.
2023. febr. 20. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd ott a párod.
2023. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
92%

Mit foglalkozol azzal hogy hogy néznek ki?

Azzal törődj inkább hogy a párod hogy néz ki. Vele fogsz együttélni.

Miért vennének velük egy kalap alá csak mert velük vagy?

2023. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
88%

"Anyósjelölt nagyon alacsony,és mégis földig érő szoknyát varrt magának,egy alkalomra, az apósom elment úgy fodrászhoz,hogy lyukas volt a zoknija. "


Borzalom, komolyan borzalom. Anyosodnak a földig érő szoknya tetszik. Neked nem. Koze nincs a slampossaghoz, az izleshez van köze. Apósom meg q lyukas zoknival... Útközben is kilyukqdhat am.


Amúgy lehet ők meg azt szeretnék elmomdani a fiuknak, hogy nem akarnak egy nagyestelyibe öltözött nocivel elmenni barhova is, mert rohejesen érzik magukat melletted.

2023. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
77%
Beteg beképzelt nő vagy.
2023. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
85%
Mond meg a pasidnak, pont így. Hátha rájön milyen felszínes libára pazarolja az idejét,
2023. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
83%
Elég felszínes ember vagy, ha azzal foglalkozol mit visel más, és teged ezért megszólnak e majd.
2023. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy kérdező, elfogadhatnád: nem mindenkinek élete leglényegeseb eleme a rucika, cipő, pofavakolás, csilivili táska..
2023. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
96%

"Amikor együtt kirándulni mentünk, akkor meg olyanok voltak mint a papagáj."


Ha valaki még abba is bele akar pofázni, hogy a másik kirándulni milyen ruhában megy vele, ott egyértelmű, hogy nála van gond a toronyban.

Igen, beképzelt, ostoba nő vagy!

2023. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
96%

Lyukas zokniba fodrászhoz? Mért a lábáról vágja a hajat? :) Ki látja?

Vagy szandálban volt?

Jajjj az még nagyobb gáz? Zokni-szandál... német turista.

Szerintem soha nagyobb gondod ne legyen az életben.

2023. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
96%
A tisztaságérzet alatt mit értesz? Koszos a ruhájuk? Büdösek? Bagy csak nem illatoznak a pacsuliktól?
2023. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!