Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék adtak egy öreg,dohos...

Anyósomék adtak egy öreg,dohos szagú régi fa szekrényt,ideiglenes használatra, amibe bebüdösödtek a ruháim.Nem volt hova tenni,így kivittük a tető alá. Anyós ma volt fent,és morgott érte. Mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés
Nem merte a szemembe mondani,hanem a páromnak morgott érte, párom meg elmondta nekem,hogy anyósnak nem tetszett. Át akarták volna vinni, a ház másik részébe,de nem engedtem azt sem, mert az egész házban olyan szag lett volna. Hazamentem nagyszüleimhez,megérezték a ruhámona büdös dohos szagot, és valószínű másutt is érezték mások is. Most emiatt nekem kell lelkiznem,hogy ki mertem vitetni a szekrényt? Le tudták volna vinni a garázsba magukhoz,ha annyira sajnálták..többször is mondtam,hogy a két férfi vigye le..nem vitték,én meg úgy döntöttem,akkor kirakjuk,nem fog idebent bűzölögni. Napok óta nem győzöm mosni a ruháimat,meg szellőztetni,hogy kimenjen a szag. Az utazótáskám füle be is penészesedett egy helyen..Egy percig sem lett volna szabad ilyen szekrényben ruhát tárolni,és most azon megy a hiszti,hogy megszabadultam tőle. Mielőtt odaadta állítólag kimosta hypoval. Most meg az a baja,hogy szeretnék új szekrényt helyette, és nem az övét nézegetni,ami barna fa bútor..a szobában levő többi szekrényem meg fehér Ikeás bútor...Ráadásul én lakom itt ebben a házban és nem ő..nem neki kellett nap mint nap ezt a büdös dohos szagot elviselni,és úgy aludni,hogy soha nincs jó illat a szobában meg sehol sem mert szellőztetés ellenére is mindent átjár ez a szag.
2023. ápr. 19. 18:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
32%

37.

Akkora felnőtt nővé váltál, hogy egy ilyen egyszerű kérdést sérelmezel, de az anyósod leuralhat.

Nem tudod kezelni a vénasszonyt és itt pityogsz mit tegyél.

Gratulálok!

2023. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Tipikus magyar mentalitás. Támadás,támadás,és támadás. Ha nem úgy van,ahogy te akarod,azonnal szembefordulsz,és nekimész a másiknak. Buta vagy, ennyi.
2023. ápr. 22. 16:55
 43/44 anonim ***** válasza:
29%
Az a baj hogy elvileg a dohos dolgok nem egészségesek. A ház páratartalától a penészedésnek a szagától büdös a szekrény. Jó eséllyel a szekrény is peneszedni kezdett.
2023. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
65%

42.

Tipikus magyar picsogás!

2023. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!