Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom penészes kenyeret...

Az anyósom penészes kenyeret adott a kislányomnak, ezek után engednétek hogy nála töltsön egy hetet?

Figyelt kérdés

Meghívott minket magához ebédre a múlt hétvégén, a kislányom (5éves) konkrétan fény evő, tehát az ebédet egyáltalán nem fogadta el.

Az anyósom előállt azzal az ötlettel, hogy "akkor kincsem kérsz egy szendvicset"? A lányom bólintott, majd hozta is neki.

Átadja én meg csak bambulok kifelé a fejemből, egyszer csak megpillantom a kenyér szélén, majd az alján a nagy kék penész foltot.

Épp a szájához emelte volna a lányom, én meg hirtelen a sokktól kivertem a kezéből (asztalra esett) 🙄

Erre a kedves anyós felemelte, és lecsipkodta a penészt róla, majd nyújtotta vissza neki.

Na abban a pillanatban felfogtam az egész családot és haza mentünk.


A férjem is és én is kijelentettük, hogy a kislány, de én sem a lábam nem tesszük oda többet, mert ha ilyet megcsinál, akkor bármire képes.

Bele se gondol, mit tesz egy ilyen pici szervezettel a penész.


Erre ma felhív, hogy ugye nyáron a megbeszélt egy hétre el engedjük e a gyereket, merthogy ő egy csomó programot szervez, meg már a munkahelyén beiratta azt az egy hét szabadságot.



Én személy szerint még a nevét is elfeledtetném a lányommal, de ti mit tennétek?


2023. máj. 18. 21:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Ebben az esetben biztosna nem emgedném el vele.


Még kicsi a lányom, tehát anyósomnak nem volt lehetősége ilyenre, de biztos soha nem fog nála tölteni egy éjszakát a gyermekem, ahhoz túl koszos a mama...

2023. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy olvastam, először azt gondoltam hogy áh, biztos csak nem vette észre a penészt. De ez nagyon durva, én biztos nem hagynám ott a kislányt
2023. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Igazad volt hogy nem hagytad a penészes ételt a gyerekednek, ugyanakkor túltolod a hisztit, hogy emiatt eltörölnéd a lökött nagyit a gyerek életéből, Inkább magyarázd el az öreglánynak milyen komoly problémákat okozhat a penészes kaja, meg hogy nem csak azon a részen fertőzött az étel amin már látszik a penész. Ha nem fogja fel, hogy nem csak hasmenést, hanem akár légzési nehézséget, asztmás rohamot is kiválthat az ilyén kaja, és nem csak asztmásoknál, akkor csak felügyelet mellett láthatná a gyereket ha én lennék a szülő.
2023. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Biztos nem hagynám, a nagyi már öreg úgy néz ki, nulla felelősség.
2023. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Ezek után én biztosan nem hagynám rá a gyereket 1 napra se.
2023. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
NEM. Soha a jó büdös életben nem. Találkozhatnak, de csak szigorú felügyelettel.
2023. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem engedném oda egyedül a gyereket egy napra sem nem egy hétre.

Ugyanakkor azt érzem, hogy túlpörgöd kicsit a dolgot, csak úgy süt az utálat az írásodból.

2023. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2023. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%

Biztosan nem engedném oda úgy, hogy nem vagyok ott vele.

Azért nem kell megszakítani vele a kapcsolatot ha ezen kívűl nem rossz nagyi de megmondanám neki, hogy csak úgy megy oda az unoka ha ott vagyunk vele mi is.

2023. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%
Biztos hogy nem engedném.
2023. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!