Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beleugat vezetésbe...

Anyósom beleugat vezetésbe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósom nagyon kedves, szorgalmas, de nagyszájú asszony. Nincs jogsija, ebből következik, hogy én szoktam orvoshoz, bevásárolni vinni, persze a tankba soha nem ad, ez még a legkevesebb. Anyósülésen szokott ülni. Általában 95-el megyek, akarok haladni. De ő ordibál mellettem, hogy menjek lasabban, mert nem velem akar megdögölni. Ilyenkor leveszem a tempót 80-85-re. De még ez is sok neki. Kanyarokban ki van készülve, megszólja, hogy kikerülöm az úthibákat, stb. Beleugat abba is, ha dugó van, abba is, hogy hova parkolok, és az sem tetszik neki, ha nem szívesen várok rá órákat, vagy ha kések 5-10 percet. Muszáj elviselnem őt, mivel náluk lakunk. Nektek volt ilyen anyósotok? Mit tegyek?

2023. máj. 23. 19:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
25%

Nincs jogsija, ebből következik, hogy én szoktam. Nem, ebből az következik, hogy felül a BKV-ra és megy busszal.


Én az első beszólása után nem vittem volna TÖBBÉ sehová.

2023. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk NEM is élősködnék anyósom nyakán :D
2023. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, sose értettem azt, hogy ha valakit zavar az, hogy gyorsabban megyek, mert mondjuk fél tőle, miért kellene még nekem felháborodnom?

A férjem utál autópályán közlekedni, neki nincs jogsija, nem bírja ha gyorsan megyek, így begurulok szépen egy kamion mögé és 80-90el megyek a kedvéért.

Ha fél, az előrébb való mint az én kedvenc sebességem.

A mamák amúgy is hajlamosak beleszólni dolgokba, de érdekes, az én anyósom is ilyen, mégse szól be a parkolásra, mert én tudok parkolni. 😀 Rengeteg ember olyan szörnyen parkol le, már konkrétan bűncselekmény ez.

Legtöbbször egyedül vagy az autóban, gondolom azzal jársz dolgozni, stbstb, amikor viszed anyóst szerintem ki lehet bírni, hogy lasabban mész.

Ha végképp nem bírod, próbáld vele normálisan megbeszélni, hogy zavar ez téged. EnnI

2023. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
72%

23-as, én meg azt mondom: az utasnak annyi köze van a vezetésemhez, hogy épségben érjünk oda. Amíg ez így van, addig SEMMIBE ne szóljon bele. Pláne, ha neki tesznek szívességet az autózással és nem közös cél miatt autózunk.

Mondjuk a kérdező helyében én tudnék úgy vezetni, hogy a mama soha többé ne merjen beülni mellém. És nem lenne az veszélyes, csak hirtelen fékezések, kormányrángatások, szóval pont az, amit egy hisztis öregasszony biztos nem bír ki. Aztán utána nem kéne nekem semmit se mondanom, ő ÖNKÉNT :-) mondaná, hogy nem akarja, hogy én vigyem bárhová is.

Meg volt itt más is, pl. 5-10 perc késésért lamentál (gondolom nem akkor, amikor időre orvoshoz kell mennie). Na, akkor legközelebb a minimum késés nálam egy óra lenne. Mindig jó messzire parkolnék az úticéljától és közölném vele, hogy húzok haza, majd telefonáljon, ha végzett, mert én nem várok rá.

Le tudnék szoktatni minden veszekedés nélkül valakit arról, hogy engem ingyentaxinak használjon.

2023. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
72%

Attól, hogy a kérdező az anyósnál lakik, az még nem jogosítja őt fel az anyóst, hogy beleszóljon a vezetésbe, mert semmi köze hozzá. Ès amúgy is bunkóság beleugatni a másik vezetésébe.

A másik meg az, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező kérte meg az anyóst, hogy költözzön oda, hanem az anyós ajánlotta fel, de még ez se jogosítja fel, hogy bele szóljon olyan dolgokba amihez semmi köze.

Amúgy én is a költözést tudom ajánlani, mert az ilyen emberek imádnak az élet más területén is okoskodni.

2023. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
23%
Az konkrétan hol beleszolas, hogy mennyen lassabban? A kilencvenes tempo az autópályán ok, máshol nem.
2023. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
45%

26:

Autópályán 130 a sebességhatár, lakott területen kívül 90

Amúgy meg semmi köze hozzá, hogy mennyivel megy, ha a rendőr megálítja a sofőrt, őt veszik elő ès nem az utast.

2023. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
19%
A nagy logikádból csak az amradt ki, hogy a férfi anyja meg a felesége anyósa.....
2023. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
62%

"Én az első beszólása után nem vittem volna TÖBBÉ sehová."


Elfelejted azt az apróságot, hogy ő is beszólhat, hogy lehet elhúzni a házából.

2023. máj. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
73%
A mai világban mi ez a fura hozzáállás,hogy fogja be a száját,aki az anyóssal lakik?Ez teljesen természetes volt mindig is az egész világon.Egyenrangú emberek,háziasszonyok.Semmi köze egyiknek sem a másik életviteléhez,szokásaihoz.Az meg hogy elviszi az orvoshoz,nagyon szép dolog.Én nem vinném,ha kötekedne,zavarna vezetés közben.Amikor mi még az anyosoméknál laktunk,neki volt könnyebb,ez természetes.Megfőzve,kivasalva mire haza jött munkából.Mi az hogy elvisel az anyós?Inkább legyen hálás,hogy más elvégzi az ő munkáját is.
2023. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!