Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beleugat vezetésbe...

Anyósom beleugat vezetésbe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósom nagyon kedves, szorgalmas, de nagyszájú asszony. Nincs jogsija, ebből következik, hogy én szoktam orvoshoz, bevásárolni vinni, persze a tankba soha nem ad, ez még a legkevesebb. Anyósülésen szokott ülni. Általában 95-el megyek, akarok haladni. De ő ordibál mellettem, hogy menjek lasabban, mert nem velem akar megdögölni. Ilyenkor leveszem a tempót 80-85-re. De még ez is sok neki. Kanyarokban ki van készülve, megszólja, hogy kikerülöm az úthibákat, stb. Beleugat abba is, ha dugó van, abba is, hogy hova parkolok, és az sem tetszik neki, ha nem szívesen várok rá órákat, vagy ha kések 5-10 percet. Muszáj elviselnem őt, mivel náluk lakunk. Nektek volt ilyen anyósotok? Mit tegyek?

2023. máj. 23. 19:05
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ne is lébecoljon az anyós nyakán. Ennyike....
2023. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
87%

1-esnek igaza van, de én másképp közelíteném meg a dolgot. Nem anyósnak szólnék vissza, hanem a páromnak mondanám meg az alábbiakat:

"Anyád lehetetlenül viselkedik az autóban, folyton belepofázik a vezetésembe. Én többet nem viszem sehová. Vagy te fogod ezentúl vinni, vagy megy tömegközlekedéssel, engem nem érdekel."

2023. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
86%
És akkor mit csináljon ha az anyós közli hogy oké, ne vigyél sehova, de ki lehet költözni ha ennyit se teszel meg?
2023. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
81%

14-re:

Na itt kell az összetartás a pár két tagja között. Ui. normál esetben erre a saját gyereke is azt mondja, hogy ha a párját kirakja a mama, akkor megy ő is vele. Azt pedig a legkevésbé sem szokták akarni az ilyen mamák.

Egyébként nem értem, miért nem a kérdező párja, vagyis a mama saját gyereke furikázza a mamát mindenhová? Miért van ez rálőcsölve a másikra?

2023. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
26%
Mondd hogy elromlott az autó és ne vidd sehova.
2023. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan már, dehogy mennének. Jó sok pénzt lespórolnak az öreglányon.
2023. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
65%

"Nekem olyan esetben, ha BÁRKI BÁRMIT beleszól vezetés közben, megállok, és felkérem, szálljon ki."


Ezzel annyi q probléma, hogy anyós meg megkéri a kérdezőt, hogy költözzön el.


Mennyi most a sebesség korlátozás? Esélyes, hogy nem 9, de nem is 80. Érthető, ha nem tetszik neki, hogy gyorsan hajtasz. Nem értem, hogy miért nem lehet lassabban menni.

2023. máj. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
69%

15!


Vagy mami épp kiugrana a bőréből, ha a kérdező meg a párja végre kikoltozne tőlük. "Muszáj elviselnem őt, mivel náluk lakunk." Ez épp arra enged következtetni, hogy a kérdező van kényszer helyzetben, ő az q párjával együtt, aki szivessegi lakashasznalo anyoseknal. Az asszonykanak meg nyilván szintén nincs jogsija, azért nem ő viszi az anyját.

2023. máj. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
39%
19-es: miböl gondolod, hogy a kérdezö férfi? Szerintem ugyanis ö a nö a történetben, a férfi szüleinél laknak!
2023. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
90%

18-ra:

És ha a kérdezőnek lenne saját lakása, és föl se merült volna, hogy a mamánál lakjanak? Akkor most ki vinné a mamát? Vagy pláne, ha olyan párt választott volna a mama gyereke, akinek szintén nincs jogsija? Ki vitte a mamát addig, amíg a mama gyereke nem jött össze a kérdezővel?


Egyik lehetőség, hogy a mama meg tudja oldani a dolgait tömegközlekedéssel is, akkor pedig nem értem, miért kéne most furikáznia bárkinek is. Másik lehetőség meg az, hogy teljesen ellehetetlenülne az élete, ha nem vinné valaki autóval. Akkor pedig pofa alapállásba! Mert két egészséges, gyermektelen ember mindenképpen ki tud fizetni egy szerény bérleményt magának. Viszont ha a mama nem tud mozdulni autó nélkül, akkor meg lesz lőve, ha összeveszik a családjával és haraggal költöznek el tőle.

2023. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!