Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Férjem és szüleim sajnos még...

Férjem és szüleim sajnos még beszélő viszonyban sincsenek,másnál is van így?

Figyelt kérdés

1 éve összevesztek..végső soron apróságon,de mindkét félnek van vaj a füle mögött.

Szüleim egy időben próbáltak békülni,de férjemben nem volt fogadókészség.

A szüleimet sem kell félteni,nekik is csak az ő igazuk jó,be nem látnák,hogy máshogy is is jó lehet,sajnos eléggé maguknak valók is.

Közel lakunk,de így csak én megyek át szüleimhez.

Van akinél volt hasonló?Lehet ezen változtatni?Hogy alakult nálatok?

Engem bánt ez a dolog,pár hétre holszinte elfelejtem,hogy nagyon bánt,változó...

10 éve vagyunk együtt,régebben nagyjából rendben volt minden,összejártunk,együtt nyaraltunk stb..

Köszi a válaszokat



2023. aug. 17. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is így van, bár itt én vagyok az, akit ki nem állhatnak a párom szülei. Mocsokban élnek, szó szerint, zsíros, poros, koszos, kutyasz*ros minden, és amikor pár éve felajánlottam, hogy rászánunk egy hétvégét, alaposan kitakarítunk és rendbe rakjuk, fertőtlenítjük a házat, én voltam a sz*rszemét, hogy minek szólok bele, nekik "jóvanazúgy", a rendmániás s*ggemmel ne szóljak bele mindenbe. Na. Hát nem mentem többet, nem is megyek az fix, és a gyereket sem engedem olyan körülmények közé. Így férjem mindig egyedül megy hozzájuk látogatóba. A mi helyzetünkben nincs megoldás, nem is akarjuk, hogy legyen, de nálatok apróságról van szó, talán érdemes lenne leülni megbeszélni.
2023. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Annyit mondanék ,tapasztalatbòl : ne eröltesd akkor csak rosszabb lesz.
2023. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is ez a helyzet, úgyhogy nem egyedi a ti esetetek sem. A férjem ki nem állhatja anyámékat kb olyan okokból mint amit az első válaszoló is leírt. Ők pedig azért utálják mert szerintük túlzottan rendmániás. Mondjuk anyuékhoz képest egy hajléktalan is rend és tisztaság mániásabb szóval van igazság abban amit a férjem mondd, de nem tudok mit tenni csak az anyám. Egy évben 3-4 alkalommal elviselik egymást azt csókolom. Nem erőltetek semmit.
2023. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem a lepontozàst szerintetek jobb egymàsra eröltetni öket, majd hallgatni a balhét??
2023. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
18 éve vagyunk együtt és pont 2 hónapja vesztünk össze anyukámmal. Nem volt igaza. Egy nem létező dolgon volt a balhé. Én kibékültem a férjem nem akar. De erőltetem mert minél tovább tart annál jobban mélyül. Anyukámnak meg is mondom mindig ha feljön hogy nincs igaza, a férjemet meg erőltetem. Annyi hogy néha átjön velem de anyukámmal nem nagyon tárgyal csak a többiekkel. Remélem hamarosan lecseng.
2023. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van elég rossz anyós-após kapcsolat.
2023. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5 éve nem beszélek az anyósommal, mert állandóan velem akart csináltatni mindent a házában. Akkor sokaltam be amikor a heti 7 napból ötször el kellett mennem hozzá (30 km). Aztán én voltam a szemét hogy magára hagyom. A feleségem meg nem mer ellenkezni az anyjával. Így majdnem elváltunk.


Azóta nem találkozom és nem beszélek az anyóssal. Így a házasságunk is helyrejött és a vérnyomásom sem olyan magas. A feleségem havonta kétszer látogatja.

2023. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjed helyzetében vagyok.


Még a kapcsolat elején a férjem anyja kikiáltott mindenféle megbízhatatlan fruskának, aki csak ártana az ő unokáinak (férjem gyerekei). Nem ismert, életében 2x látott. Akkor is max az időjárásról meg a munkahelyemről beszéltünk.

Nos, azóta nem megyek hozzájuk. Nem beszépek vele és nem is találkozunk. Amúgyis szerencsére jó messze van.

Nekem megfelel így. 5 éve jól bevált. Igaz, kérdezget rólam, meg javasolgatja, hogy menjek, de én nem fogok. Így ez ennyiben is marad. Férjemet nem zavarja a dolog. Legalább vita nincs.

2023. aug. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Én nem is ismerem az anyósomat. Latatlanban utál, a férjem azért nem mutatott be neki, hogy ne legyen módja ezt a kapcsolatát is szétszedni, mint az előzőket. 10 éve együtt vagyunk, 2 gyerek. A gyerekeket sem ismeri. A férjemmel írásban kommunikálnak elsősorban, kb havonta-kéthavonta látogatja őket. Pénzt sajnos adnunk kell nekik.

Apósom le se szar minket, neki a tévé, a kaja meg a cigi a fontos.

2023. aug. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
9. mi az, hogy pénzt KELL adnotok? Miért kötelező?
2023. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!