Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Férjem és szüleim sajnos még...

Férjem és szüleim sajnos még beszélő viszonyban sincsenek,másnál is van így?

Figyelt kérdés

1 éve összevesztek..végső soron apróságon,de mindkét félnek van vaj a füle mögött.

Szüleim egy időben próbáltak békülni,de férjemben nem volt fogadókészség.

A szüleimet sem kell félteni,nekik is csak az ő igazuk jó,be nem látnák,hogy máshogy is is jó lehet,sajnos eléggé maguknak valók is.

Közel lakunk,de így csak én megyek át szüleimhez.

Van akinél volt hasonló?Lehet ezen változtatni?Hogy alakult nálatok?

Engem bánt ez a dolog,pár hétre holszinte elfelejtem,hogy nagyon bánt,változó...

10 éve vagyunk együtt,régebben nagyjából rendben volt minden,összejártunk,együtt nyaraltunk stb..

Köszi a válaszokat



2023. aug. 17. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

A szüleimet sem kell félteni,nekik is csak az ő igazuk jó,be nem látnák,hogy máshogy is is jó lehet,sajnos eléggé maguknak valók is. - ilyen emberekkel én sem tartanám a kapcsolatot - mégha a saját családom, SEM!


A férjednek tök igaza van, te meg ne akard a békítőt játszani, amikor anyádéknak ezek szerint jó szkoásuk mindenbe bele.gatni. Ezt tudod ki tűrné el.

2023. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kell erőltetni, ami nem megy. Én sem teszem ezt a saját szüleimmel. Nem szeretnek, én sose lehettem elég jó. Ha 2 diplomát szereztem,akkor bunkó voltam, mert szerintük leneztem őket. Ez se volt igaz. 34 éves vagyok és eddig már csak apámmal tartottam a kapcsolatot, de már vele sem. O meg az ötvenes években volt gyerek, megmaradt érzelmileg szerintem abban a tanyasi közegben . Amikor allaskereso voltam képes volt ordítani a telefonban,hogy mit képzelek magamról,hogy élősködő vagyok az orvos férjem nyakán? Sírva tettem le a telefont,mert egy olyan mutet utan voltam,aminek olyan a terápiája,amit sosem akartam. Ez 2 hónapja volt. Megfogadtam,többé nem beszélek vele. 15 évig kinlodtam velük. Elég volt.
2023. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Azt irod, hogy mindket felnek van vaj a fule mogott. Szepen elmondanam anyameknak, hogy nem volt teljesen igazuk, felesleges a sertodes, neked viszont marhara eleged van ebbol a szituaciobol, neked mar a ferjed a fo csaladod, ha azt akarjak, hogy te is megmaradj nekik, akkor assak el a csatabardot. A kedves ferjemnek elmondan ugyanezt, melle meg hozzatennem, hogy ennek ellenere a szuleim nyitni akartak, es o csak mergesitette tovabb a viszonyt. Megkerdeznem tole, hogy egy aprosagon valo veszekedes megeri-e, hogy a felesege ket tuz kozott szenvedjen? Ha nem, akkor meg itt az ideje a nyitasnak, mert most o a soros.
2023. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van egy nagymamám elég toxikus ember, bár már legalább visszafogja magát így a 70-es évei végére. Amikor tesóm 15 éves volt akkor ők összevesztek, de úgy, hogy nem is beszéltek, anyukám meg a tesóm mellett állt mert eleve nem szerette az anyósát, aztán ők jó ideig nem is beszéltek. Én még kicsi voltam nem értettem. Később mondták csak el, két verziót hallottam persze. Apám rosszul viselte igazából a válást is fontolgatta, meg hogy megöli magát meg ilyeneket mondott de ezt nem gondolta komolyan. Na aztán teltek múltak az évek, szerintem egy 10 év biztos de lehet több is, mire lassan elkezdtek néha beszélni meg félretették a konfliktust. Tesóm amúgy annyira nem akart csak apám durván leb.aszta egyszer hogy miért nem veszi fel neki a telefont meg ilyeneket. Egyébként ekkoriban velem próbált haverkodni de nekem is van bajom vele, nagyon rám telepedett meg mindenen megsértődött, úgyhogy én se beszélek vele, csak ünnepeken találkozunk. De pl ezeken az ünnepeken csak apámmal megyek, anyum tesóm nem jönnek.
2023. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!