Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha az anyós anyagilag segít...

Ha az anyós anyagilag segít minket egy válságos helyzet miatt akkor van joga bele szólni a magánéletünkbe?

Figyelt kérdés
Sajnos most egy anyagilag válságos helyzetbe kerültünk a férjem a minimálbért keresi leépítés miatt én pedig otthon vagyok a kicsivel sajnos gyestnem kaphatok,mivel egyenlőre még nem vagyok magyar állampolgár.Az alapvető dolgokat megtudjuk természetesen venni,de az anyósom segít minket plusz dolgokban mint például hoz pelenkát néha vagy bevasarol nekünk élelmiszert ( nem kértük nem vártuk el készségesen segít) viszont azt vettem észre mióta ez van jobban bele avatkozik a magánéletünkbe és beszólogat nekem,hogy hogyan főzök takarítók nevelek gyereket nemtudom ilyen esetben ez áll e a háttérben,hogy segít?

jan. 2. 10:57
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
78%

Aha, szóval a férjed jól szituált ember volt. Mert azt ugye tudod, hogy te nem, ha nem dolgoztál.


De kicsi bölcsibe te mész szépen dolgozni és nem mástól várjátok a megsegítést. Probléma megoldva.

jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
91%
Nincs joga, viszont te csak abból választhatsz, hogy elfogadod a támogatását és benyeled a beleszólását, vagy önérzetes vagy, és nem kell a támogatása sem. Mivel nem intelligens emberről van szó, megbeszélni nem lehet vele. Mennyi idős a gyerek? A férjed keres jobb állást?
jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
86%

Nincs joga beleszólni, de akinek a pelenkát is anyós fizeti, az kénytelen tűrmi.

.

jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nincs joga hozzá.
jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
46%
Persze nincs joga csak fizetni meg vinni oda a cuccokat 😁😁vicc a 14-es vàlasza.
jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
69%
Vagy jószándékkal segít, vagy ne segítsen.
jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
34%
Bírom az ilyen önérzetes embereket, hogy neki aztán senki semmit ne mondjon meg. Aztán legtöbb magáért nem tud felelősséget vállalni, nemhogy a gyerekéért.
jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
Látom itt félreértések vannak nem azt írtam,hogy ő fedezi a pelenkát egy hónapban,hanem mondják két havonta hoz egy csomaggal mikor jön látogatóba 😃😃
jan. 2. 14:53
 19/59 A kérdező kommentje:
És mi soha nem vártunk el tőle semmit és nem kértünk bármit hozott azt saját maga szándékából tette gondolom nem mi vagyunk az egyetlen család,akihez ha megy hétvégén az anyós az anyuka vagy apuka visz magával valamit a mi esetünkben például egy kis élelmet,amivel hozzá segít és nem győzöm hangsúlyozni nem mi kértük és nem éhezünk beosztjuk a pénzt csak annyi,hogy nemtudunk félre rakni mint azelőtt..hogy itt mennyi jó szándékú ember van 🤭
jan. 2. 14:56
 20/59 anonim ***** válasza:
70%
Ne kamuzz!! egy db minimàlbérből éltek, tudjuk mire elég az…..
jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!