Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy egy anyós nem akarja hogy a menyének gyermeke szülessen?

Figyelt kérdés
Anyósom sosem kedvelt. Férjemmel 6 éve vagyunk egy pár idén 3 éve házasok. Fiával lakott 19 évig. A fiának már van egy 9 éves lánya akit mi nevelünk közösen. Miattam költöztünk el mert nem tudtam elviselni hogy egy fedél alatt lakjak vele. Ezt akkor döntöttem amikor azt mondta nem örülne ha nekünk gyerekünk születne. Soha nem értettem miért ez így meg is kérdeztem tőle azt mondta miért akarok szülni hiszen ott van a fia kislánya. Mondtam neki hogy az nem ugyanaz és azt mondta hogy ha kellett nekem a fia kislánya is a vele jár. Nem tudtam megértetni vele hogy ennek ehhez semmi köze én attól szeretem azt a kislányt. De úgy érzem ez csak ürügy. Úgy érzem valami más áll a háttérben. És ezt nem értem mi lehet az, mi lehet a valódi indok. Amióta tudja hogy mi igenis szeretnénk közös babát velem kifejezetten bunkó. Férjem előtt persze kedves mint egy angyal. Fia kiállt mellettem mondta neki hogy jó pótanyja vagyok a lányának és szerinte megérdemlem az anyaságot. Annyira megutáltam hogyha terhes leszek el se fogom neki mondani. Majd megtudja abból hogy nő a hasam. Pedig eleinte vele is ugyanúgy örömmel közölni akartam volna a hírt de már úgy érzem marhára nincs hozzá köze és a gyermekemhez sem lesz semmi köze és ezt a férjemnek is elmondtam. Miért ilyen egy mama? Ha engem nem is kedvel nem örül egy mama egy újabb unokának?

febr. 20. 01:26
1 2 3
 1/22 Katona Dius ***** válasza:
94%

Két ötletem van.

1. Reméli, hogy elzavarhat a fia mellől, és ha van gyerek, akkor nehezebb.

2. Nem tudom, mi történt a kislány anyukájával, elhalálozott vagy elváltak, és apukánál maradt a kicsi. Lehet attól tart, hogy megismétlődik a dolog, és a fia ott marad két gyerekkel.

febr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A kislány anyukája elhagyta őket és most más férfiakat elégít ki. Finoman fogalmazva.
febr. 20. 01:51
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem bír téged, és egy közös gyerek esetén véglegesnek gondolja a házasságotokat, pedig ott van az ékes példa előtte, hogy egy gyerek sem garancia rá. Szerintem nagyon szeretné élete végéig visszakapni a fiát a hatalma alá. Az meg nem érdekli, hogy ha ő már nem lesz, akkor mi lesz a fiával, tehát végtelenül önző is. Sok ilyen anyuci van. Ő az egyik ilyen. Én biztosan hanyagolnám a társaságát a továbbiakban. És addig nem is vállalnék gyereket, amíg nem győződnék meg arról teljesen, hogy a férjem tényleg nem tudja befolyásolni. Egyelőre nekem ez még kevés lenne egy gyerekhez. Inkább várnék még. Sok pasas bedől az anyjának később is, ha rá un az állandó konfliktusokra.
febr. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert tudja, hogy egy közös gyerek még jobban össze fog kötni titeket. És a kisfiát nem fogja tudni visszakapni. Neki azért nem kell az unoka mert neki a kisfia kell maga mellé
febr. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre az jutna eszembe, hogy fél attól, hogy a fia két gyerekes egyedülálló apa lesz.
febr. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Az 5. válasza nekem is logikusnak tűnik.
febr. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Már annyiszor feltetted ezt a kérdést..és még mindig ezen vergődsz


Őszintén, nem édes mindegy?

febr. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
A férjed egyke gyerek, ugye?
febr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 NTBS ***** válasza:
96%

1. Nem kedvel.

2. Félti a fiát.

3. Saját maga miatt aggódik.

febr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

Te 3 éve elvitted a fiát és az unokáját mellőle. A támasza már nem vele él, az unokáját sem láthatja minden nap.

Majd kijelented, hogy a nevelt gyerek nem olyan, mint a vér szerinti gyerek, így gondolhatja azt, hogy a kislánnyal negatívan kivételeznél, ha saját babád születne.

Végül lehettek tervei, amik a megjelenéseddel borultak és te még csak nem is sajnálod őt.

febr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!