Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy egy anyós nem akarja hogy a menyének gyermeke szülessen?

Figyelt kérdés
Anyósom sosem kedvelt. Férjemmel 6 éve vagyunk egy pár idén 3 éve házasok. Fiával lakott 19 évig. A fiának már van egy 9 éves lánya akit mi nevelünk közösen. Miattam költöztünk el mert nem tudtam elviselni hogy egy fedél alatt lakjak vele. Ezt akkor döntöttem amikor azt mondta nem örülne ha nekünk gyerekünk születne. Soha nem értettem miért ez így meg is kérdeztem tőle azt mondta miért akarok szülni hiszen ott van a fia kislánya. Mondtam neki hogy az nem ugyanaz és azt mondta hogy ha kellett nekem a fia kislánya is a vele jár. Nem tudtam megértetni vele hogy ennek ehhez semmi köze én attól szeretem azt a kislányt. De úgy érzem ez csak ürügy. Úgy érzem valami más áll a háttérben. És ezt nem értem mi lehet az, mi lehet a valódi indok. Amióta tudja hogy mi igenis szeretnénk közös babát velem kifejezetten bunkó. Férjem előtt persze kedves mint egy angyal. Fia kiállt mellettem mondta neki hogy jó pótanyja vagyok a lányának és szerinte megérdemlem az anyaságot. Annyira megutáltam hogyha terhes leszek el se fogom neki mondani. Majd megtudja abból hogy nő a hasam. Pedig eleinte vele is ugyanúgy örömmel közölni akartam volna a hírt de már úgy érzem marhára nincs hozzá köze és a gyermekemhez sem lesz semmi köze és ezt a férjemnek is elmondtam. Miért ilyen egy mama? Ha engem nem is kedvel nem örül egy mama egy újabb unokának?

febr. 20. 01:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7%
Ő akar szülni.
febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%

"Annyira megutáltam hogyha terhes leszek el se fogom neki mondani. Majd megtudja abból hogy nő a hasam"


Nem csoda, ha utál, ha azt hiszed magadról, tea fiának a főnöke vagy. Majd a férjed elmondja neki, megtiltod talán?


Na, pont ezért nem szeret, mert gondolom már ott lakta is fúrtad őt meg uszítottad ellene a férjed.

febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
A kislányt inkább ő nevelte, és az apa is ott lakott.(gondolom párod dolgozott), így fontos szereplője volt az életüknek. Te meg "elloptad" a fiát és az unokáját is,mert neked nem tetszett az együttélés. Ha szülsz, ki fogod zárni az életetekből.
febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

Már egyszer tönkrement a fia kapcsolata, jó eséllyel a második házassága is tönkremegy. Válási statisztikák, korszellem, hormonok kiürülése.

Marad 2 gyerek a romokon, akik érzelmi és anyagi terhekkel is járnak, ne csak az örömre fókuszálj.

Melyik anya szeretné ennek kitenni a gyerekét?

Fiatalon, főleg szerelmesen ezek fel sem merülnek az emberben, a természet jól elrendezte az evolúció (fajfenntartás) érdekében.

Igen, tudom mit gondolnak most a fiatalabb fórumozók, én is ezt gondoltam annyi idősen.

febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

Engem sem szeret anyósom. Bízott abban, hogy hamar záronyra fut a kapcsolatunk.mikor látta, hogy ez most nem igazán így lesz akkor előttem kérdezte meg a fiát, hogy biztosan ezt akarod??

Mikor megtudta hogy terhes vagyok az első kérdése az volt hogy elvetetjük?? Azta ku..va élet. Jézusom. Aztán a párom mondta hogy mért vetetnénk? Amúgy is 13 hetes. Mire közölte, hogy valahol biztos ennyi időre is meg lehet szakítani.

A szülés utáni időről nem szívesen beszélek. Ahogy megszületett a baba, rá 4 órára betalált messengeren. Ott sírtam a kórházba.

Ezzel elérte, hogy én nagyon távolságtartó lettem. A fia szintén. Néha napján látja az unokát, de a párom is úgy látta jónak, ha nem erőltetjük a dolgot. Van egy határ amit a saját magunk érdekében meg kell húzni. Legyen az szülő, testvér, rokon, barát, akárki.

febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem akarja, hogy együtt maradjatok. Önző a fiával kapcsolatban, nem akarja, hogy normális felnőtt emberként élje az életét.
febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Onnantól hogy nem vagy szimpatikus neki egészen odáig, hogy reálisan nézve nem biztosított az országban a gyerek felnevelésének feltételrendszere, bármi lehet. Miért nem kérdezed meg tőle?
febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Darius- ***** válasza:
93%
Látná benne a génjeid, amelyek öröklődnek
febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Én megmondanám neki: "ne aggódjon, anyuka, úgysem fogja ismerni a gyerekemet, úgyhogy attól nem kell tartania, hogy a nyakán marad ez az unokája is, attól még, hogy ez megtörtént az előzővel." Ha meg a férjem nem áll mellém, akkor meg beadom a válópert...
febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%

Ahelyett, hogy őt kérdeznéd, nekünk kell találgatni. Miért is? Miért nem állsz elég és kérded meg, mi a baja?


Ennél egyszerűbb és tisztább módszer nem létezik ;)

febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!