Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyen esetben ti oda költöznét...

Ilyen esetben ti oda költöznétek a párotokhoz aki a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkozok rajta,hogy oda költözöm,párom is felajánlotta már. 3 éve vagyunk egyébként együtt. Szülei rendesek, sosem volt velük bajom, elis tudok velük beszélgetni. Már idősebbek ezért párom nem szeretné ott hagyni őket, segít nekik mindenben. Albérletbe nem szeretne menni meg igazából nagyon drágák is az albérletek errefelé és nem szeretne ennyit költeni arra ami nem is a sajátunk..tudom ez lenne a legjobb megoldás de annyi pénzt elvinne, hogy nem igazán maradna semmire...meg szeret is ott élni a párom. Mindegy.. nem is ez a lényeg. Hanem, hogy már nem bírom itthon. Mert az apám állandóan bánt mindenkit. Állandóan részeg és sokszor fenyegeti anyukam és engem is.. nem egyszer elmondta már h utál engem 1 büdös dög vagyok dögöljek meg stb.. rettegesben élek itt. És bár ha oda költöznék a páromekhoz sokkal több idő lenne bejutnom meloba, 1 órát is kene gyalogoljak de legalább nem rettegnek, nyugodtabb életem lenne. Gondolkoztam már azon is h egyedül megyek párom közelebe alberletbe de sehogy se jön ki a matek h fent tudjam magam tartani egyedül:( tudom szégyen de ez van nem tudnám eltartani magam. Viszont itt már nem bírom idegekkel van h remegek és szurkal a szívem levegőt se kapok.. amikor hallom h hazajott egyből menekulok a szobába mert tudom mindjárt jön és ordibal kötözködni kezd.. párom irtó ideges rá.. nem 1szer volt már h csitotottam és le kellett allitanom mert nem bírja hallgatni amiket mond ránk.. viszont amikor nálunk van párom nem mer annyira fesztivalozni úgy vettem észre tart tőle. Nem tudom mit tehetnék.. tudom nem jó ötlet anyosekkal lakni de ők legalább nem bántanak. Idosek vannak hülye dolgaik de soha nem mondtak ram semmi rosszat és mindig szeretettel fogadnak.. ti mit tennétek megprobalnatok oda költözni? Sajnos anyum nem lepi meg a vallast mindig megbocsajt neki.. meg fél is tőle és nem mer lépni nem tudom.. de azt tudom ha itt maradok rá megy az egészségem :(

febr. 18. 18:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A párodnak marha jó kifogásai vannak az önálló élet ellen. Idős szülők,akkor már ti sem 18 évesek vagytok. Ideje külön élni,nem az alkesz meg a koros szülők között dönteni.
febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%

Más együtt élni, mint néha ott aludni.

Ha elköltözöl és nem működik, legyen B terved.

febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%

Én nem. Olyan párt sem szerettem volna, aki képtelen leválni.

Eszem ágában nem lett volna máshoz alkalmazkodni, ha már el költözöm.

De ez én vagyok.

Az meg, hogy neked mi a jó, neked kell eldönteni.

febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon vigyazz, nehogy csoborbol vodorbe! Red flagek: az ipse nem akarja otthagyni a szuleit, remek card erre, hogy oregek, stb., tovabba az apad is, aki egy vadorzo, fel tole! Ne koltozz oda!
febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
De mégis mit tehetnék ha párom nem jön alberletbe egyedül meg nem tudok menni? :(
febr. 18. 19:04
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
Masodallas, esetleg masik munkahely, napszam, kulfoldi szezonalis munka - oda nem kell nyelvtudas. Sporolj penzt! De vannak gyarak, ahol adnak szallast es ott is tudsz gyujteni kozben magadnak.
febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Otthagyod. A kifejtést el sem olvastam. Nincs olyan eset, hogy nem ketten lakjunk a párommal. És tényleg nagyon sajnálom, hogy nincs önismereted, ezáltal a párodban sem látod a vészjeleket.
febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%

Akkor a pároddal nagy baj van.

Három év után már simán lehet közöset tervezni,akár albit is.

Ha sajátra nem futja, albit nem akar, akkor hogy képzeli el a jövőt? Ha nem veszel neki egy házat, akkor a szüleivel együtt öregszik meg?

febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%
próbáld ki.
febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
87%
En baratokksl laktam evekig, majd a parommal egy masik sraccal majd egx masik parral laktunk evekig. 1,5 szobas lakasba..így tudtunk spórolni.
febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!