Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt a legdurvább/legmeglep...

Mi volt a legdurvább/legmeglepőbb beszólás, amit az anyósodtól/apósodtól kaptál?

Figyelt kérdés

febr. 26. 13:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Amikor kiderült, hogy az első gyerkőc kislány lesz: nem baj, majd a következő EMBER lesz. Mikor a második is lány lett: SAJNÁLOM.


Akkor beszéltem vele utoljára…

febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
29%
A parasztok a fiút hívják embernek, a lányt asszonynak.
febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
24%
Látom, azért őszülsz te is.
febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Metionin ***** válasza:
97%
Szemtől szembe csak burkolt megjegyzések a családom anyagi helyzetére, akikre egyébként családon belül "a parasztok"-ként hivatkozik. A hátam mögött minden volt, onnantól kezdve hogy valójában nem dolgozom egyetem mellett, hanem kurválkodom, vagy hogy nincs rendes munkám. hanem az állammal tartatom el magam. Főleg a munkám a vesszőparipája a mai napig, nem tudom miért, 19 éves korom óta eltartom magam de szerinte a mai napig nem dolgoztam egy napot sem.
febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Komcsi k.rva.

Akkor beszéltem vele utoljára.

A férjem is.

febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Hogy nehogy merjek szűlni , nekik van unoka ès elèg.
febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Tönkreteszem a fiát azzal, hogy nem hozzá költözünk a kétszobás lakásába, ahol ő és a másik fia laknak. Tönkreteszem, mert az lenne az élet rendje, hogy ő, aki megszülte, halála napjáig gondoskodjon róla. Akkor a párom már tizenéve nem vele lakott amúgy :D
febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

Anyosom.

Elozmeny roviden:

Felreszegen mindig felhiv, kb 5 percig a tema, hogy en hogy vagyok kismamakent, utana sztorizgat ezredjere is a sajat eleterol, amiben mindenki mas szar csak o nem. A gyerekkori elete, a tonkrement hazassaga, meg a ferjem neveloapja, aki agressziv alkoholista krvapecer barom. O meg hagyta, hogy az oreg verje a ferjemet, csak mert aposomra hasonlit. De anyosomat is gyepalta, megsem jott el tole. Mindenki mas hibas, a ferjem is, hogy miert beszelt vissza az oregnek (??). Egyedul o nem hibas ezekert.

A multkor meguntam, meg amugy is rohadtul leszarom, tenyleg szazszor hallottam mar ezeket tole, es leugattam, hogy nem mast kell okolni, hanem o a hibas, kulonben is 20 eve kulon vannak, lepjen tul, ne martirkodjon.

Akkor megkaptam tole, hogy en ne kerjem ot szamon, meg hogy nekem konnyu es en el akarom a fiat szakitani tole, es beilleszteni az en csaladomba. Akarja a halal, mi mar kulon csaladot alkotunk a ferjemmel, nem akarom ot anyamekhoz betolni, en is orulok, hogy eljottem otthonrol (noha azota jo a kapcsolat amiota elkoltoztem). Meg hogy basszam meg, blabla. Azota nem vagyok ra kivancsi, nem erdekel. Pluszban hozzatartozik a sztorihoz, hogy meg nem nyugdijas koru, de inkabb nincs munkaja mint van, szamlait egy idoben mi fizettuk, de cigi meg pia mindig volt otthon. Ugyhogy egyebkent is a bogyomben volt, viszont ezzel a viselkedessel, meghogy ezek utan nekiall bszdmegelni a telefonba, vegkepp elrugta a pottyost.

febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem támadt "anyós", hogy miért nem szóltam előbb a fiának, hogy terhes vagyok, mert akkor még el lehetett volna vetetni, meg miért nem szedek gyógyszert...

(együtt csináltuk a tesztet, szóval egyszerre tudtuk meg)

febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Anyós

Amikor megtudta, hogy gyereket akarunk, kiakadt, mert hogy milyen nehéz a gyereknevelés és milyen sokba kerül a gyerek. Hozzáteszem, nem vagyunk már 20 évesek, megvolt az anyagi háttér.

Amikor megjött a menzeszem szülés után pár hónappal, akkor megkérdezte, hogy meg van-e beszélve a nőgyógyászommal időpont, amikor megbeszéljük a fogamzásgátló módszereket, nehogy becsússzon egy második gyerek.

De mit várunk egy olyantól, aki a saját lányának azt mondta szülés után másnap, hogy:"ugye kislányom, most meggonddoltad, hogy nem szülsz mégegyszer?" Azóta a lánya szült még 2 gyereket, amin a mama szintén kiakadt, hogy nem azért taníttatta a lányát, hogy az 2 diplomával gyereket neveljen. Persze imádja az unokáit, de ha bármi probléma van, akkor mindig megjegyzi, hogy "kellett ez nektek?" "ti akartátok" "ezt elcsesztétek" .

febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!