Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beszólását hogy kell...

Anyósom beszólását hogy kell érteni, lehet másképpen is?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk náluk, és most a pulton volt a kaja, nem az asztal közepén, mindenki meg össze-vissza a lakásban. Férjem szedett, és odaszóltam neki, hogy szedne-e nekem is. Erre az anyósom odaszól, hogy tudok szedni magamnak is. Ezt hogy értette? :D Hogy ne ugráltassam a fiát? És ha ugráltatom, mert nekem jól esik, ha ő szed nekem, akkor mi van.
2022. nov. 2. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
94%
Annyit tesz, hogy ne szolgáltasd ki magad az ő fiacskájával. Megmondanám, hogy ez nálunk oda-vissza működik. Az élet minden területén.
2022. nov. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Jó szemtelen, hogy így beszól.
2022. nov. 2. 07:22
 3/74 anonim ***** válasza:
85%

Ebben nem tudom, mi a kivetnivaló.


Ez nálunk is megy, hogyha ő van ott előbb akkor szed és viszont.

2022. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
65%
Ugraltatni nem kellene senkit, amúgy meg nem kell foglalkozni ilyen megjegyzesekkel
2022. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ki vagyok beszélve náluk, hogy kihasználom a férjemet, ha már simán veszi a bátorságot egy ilyen megjegyzésre.
2022. nov. 2. 07:28
 6/74 anonim ***** válasza:
75%
Bakker ne kombináld már túl.
2022. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, én csak akkor mernék valakinek így odaszólni, ha magamban már nagyon tartanám valamilyennek és nagyon a bögyömben van, egyébként én nagyon illetlennek érezném.
2022. nov. 2. 07:31
 8/74 anonim ***** válasza:
28%
Én meg azt érzem annak, ha valaki kiszolgáltatja magát. Na bumm.
2022. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
Én is sok mindent érzek illetlennek a részükről, de még sose szóltam be nekik, pedig 20 éve ismerem őket.
2022. nov. 2. 07:35
 10/74 anonim ***** válasza:
85%
Hát figyelj, én meg simán el tudom képzelni, hogy a világon semmi mögöttes tartalom nincs ebben a megjegyzésben. Nálunk pl a férjem nagynénje ugrál állandóan a férjének ilyen alkalmakkor és a múltkor ezt megelozendo oda hívtam a férjet, hogy válasszon magának valamit.
2022. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!