Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt a legdurvább/legmeglep...

Mi volt a legdurvább/legmeglepőbb beszólás, amit az anyósodtól/apósodtól kaptál?

Figyelt kérdés

febr. 26. 13:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Külföldön élünk, itt is született meg a fiunk. Anyósomék eljöttek 3 napra látogatóba mikor a gyerek 10 hónapos volt (akkor látták először élőben, azóta se, mert nekik fontosabb tengerparton sütkérezni 1-2 havonta 2 hetet, mint bevállalni egy 1,5 órás repülő utat az unoka miatt) és mikor pelenkáztam a gyereket, a férjem vicceskedve megjegyezte az anyjának, hogy a következő pelenkázás nagyi feladata lesz, reméli lesz termés bőven..

Anyósom reakciója: “Nem vagyunk mi olyan jóban”

Nem durva, csak meglepett. Az én szüleim konkrétan alig engedik el a gyereket, amikor nálunk vannak, se pelenkázni, se etetni nem hagytak, mert ők akarnak babázni..

febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Anyósom. Nem a szemembe mondta, a férjem kotyogta ki, hogy ezt mondta az anyja, mert őt is meglepte ekkora 🌲szság. Valamin összeszólalkozott az anyjával, szó szót követett, egy idő után már engem szidott, mint a fia rossz döntését, végül azt sikerült mondania, hogy én őt sz@rba se veszem, pedig ő tette a s3ggem alá az autóm. Azt az autót, amit azelőtt vettem a saját pénzemen, mielőtt a férjemet egyáltalán megismertem volna.
febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%

Azt találta mondani, amikor beavattuk, hogy 8 éves kapcsolatunkba jön a gyerek, hogy

hogy képzeljük, ő még nem akar nagymama lenni (62 volt akkor), ugye elvetejük?

febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%

"Amikor kiderült, hogy az első gyerkőc kislány lesz: nem baj, majd a következő EMBER lesz. Mikor a második is lány lett: SAJNÁLOM."


Istenem ilyen primitív embereket. Én apám pontosan ugyanilyen volt.


Élete nagy dicsősége az volt, hogy az ő f_asza férfi gyermeket nemzett. A rokonokat is folyton azzal szólta le, hogy ők csak lányt tudtak csinálni.


Ebben mérte a férfiasságot, hogy férfi ember az férfit "csinál" és csak a gyenge férfiak "csinálnak" lányt.

febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Na tessek. Sokan mondjak (itt is), lehetetlen, hogy ennyi rossz anyos legyen, es biztos mi menyek vagyunk kiallhatatlanok. Szerintem sok anyos nem tud leszallni a fiarol, es a meny az elso szamu kozellenseg aki elvette tole a fiacskajat. Onnantol, hogy egy ember kapcsolata komolyabbra fordul (legyen noe vagy ferfie, legyen az hazassag vagy elettarsi kapcsolat, mindegy) anyuka hatrebb kerul a fontossagi listan, hiszen a csaladja a parja/gyereke lesz. Ezt nem tudja sok anyos feldolgozni.
febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%

Oláh Ibolyának van erre egy jó száma csak nem jut eszembe a címe.

De mit ér a férfi nők nélkül? Fordítva is igaz lehet , de a lényeg értetődik.. tehát akinek a lány egy senki, az ne dugiszálja a farkát nőkbe se, mert ha egy nőt nemzeni szégyen akkor az is szégyen hogy ő némi életet él velük. Mondjuk egy ilyennek szét se nyitnám.

febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam az a számító liba, aki miatt messzebb költözött a fia, aki alig ért már rá az apró-cseprő ház körüli feladatokban segíteni (2 egészséges felnőtt lakik ott), és akit én biztosan ki fogok használni, rabolni és megszégyenítve elveszem a pénzét és lelépek. Mindezt 2 perc alatt hadarták el a férjem szülei. Így is összeköltöztünk, fél évig feléjük se nézett, utána pár év alatt rendeződött a viszony, de az eleje nehéz/vicces volt.
febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%

Exem anyja: miért hoztad ide ezt az anorexiás csontsovány kislányt.


Súlyos betegségem volt, nem jó kedvemből fogytam le 41 kilóra és jártam kórházba hetente :D, de szerinte én "anorexiás" vagyok.


Az ex csak a vállát vonogatta, de semmit nem szólt volna, aztán amikor cseppet sem higgadtan megmondtam az anyjának a véleményemet még engem oltott le.


Nem véletlen ex :D

febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
Exem anyja kívánta halálomat autóbalesetben. Pontos mondatra nem emlékszem, valahogy úgy volt, hogy csavarodjak fel a fára autóval. Bezzeg akkor jó volt a kocsi, mikor vásárolni mentem vele neki, mert se nekik, se a fiának nem volt se jogsija, se kocsija. Előzmény annyi volt, hogy nem úgy táncoltam, ahogy ő fütyült, és inkább visszaköltöztem szüleimhez a fia csodás házából (1 udvar 2 ház), amiben nekem arany életem volt szerintük. (mikor nem voltunk ott, átjött, turkált a cuccaim közt, és mindenben kereste a hibát, amit a szememre hányt, de hosszú lenne leírni milyen kibírhatatlan volt)
febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok.

Jelenlegi apósomtól eddig - bár a fiának mondta, de megkaptuk milyen rossz szülők vagyunk. Ennek oka az, hogy nem mindig a kisebbnek kedvezünk a döntésünkkel, és pár általa kitalált dolog, amikre nincs is rálátása. Hozzáteszem, ő nem vette ki a részét annó a gyereknevelésben, és olyan szinten elhanyagolta a gyerekeit, hogy csoda, hogy életben maradtak.

febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!