Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy nyaralást illik bevállalni...

Egy nyaralást illik bevállalni az anyós-após párossal, vagy nincs benne semmi ha nem?

Figyelt kérdés

Fiatal, friss házasok vagyunk, és a feleségem állandóan azon van, hogy a szüleivel menjünk majd nyaralni.

Ők fizetnének mindent, de én eleve nem annyira szeretek nyaralni, és főleg nem velük.

Nincs egyikükkel sem bajom, biztos vagyok benne, hogy másoknak sokkal rosszabb anyós-após jutott.

Engem az anyja idegesít kicsit, mert buta, akaratos, és erőszakos.Mondjuk szerencsére én többnyire tudom kezelni, de a feleségemet rendszeresen manipulálja.

Az após meg jópofa, van benne értelem is.

Viszont állandóan veszekednek, hangosan kiabálnak, megsértődnek egymásra, és én ezt nem annyira szeretném külföldön bevállalni.

Meg úgy eleve semmi kedvem velük nyaralni, mondtam a feleségemnek, hogy nyugodtan menjenek el hármasban, én halál jól el leszek itthon...eleinte bele is ment, de aztán kitalálta, hogy nem akarnak repülni, és kocsival menjünk, az apja meg nem vezet annyira jól, neki meg az anyjának nincs jogosítványa se.

Így megint feljött, hogy akkor menjek velük.

(végképp nincs kedvem sok-sok órát levezetve a szüleit hallgatni)


Kerülgettem már egy ideje ezt a témát, hogy jó, majd ha ott vagyunk megbeszéljük stb stb....

De mivel még nem kapott konkrét határozott választ a feleségem, ezért folyamatosan piszkál,így már szeretném vele közölni, hogy ketten mehetünk, de a szüleivel nem szeretnék, akkor sem ha minden este kaviárt eszünk.


1-1 egy napos kiruccanáson már voltam a szüleivel, nekem annyi elég, de én nem fogok velük 5-6-7 napot kibírni.


Ez normális, és meg kell értenie vagy azért sértő/fura lehet?


A barátnőmnek semmi baja nem lenne azzal, ha az én szüleimmel mennénk valahova. (de én velük se mennék annyira szivesen)


febr. 27. 19:05
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
A nem valami okos, rád inkább vonatkozik. Idén 1x simán megtenném, utána évekig meg mondjuk valószínűleg nem, aztán mondjuk megint lehet közös nyaralás, felnőtt, érett ember képes kompromisszumot kötni.
márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
81%
#31 Idén megtennéd önként, a jövő évtől meg a párod unszolására, de elég lenne ha azt mondja, hogy emlékszel, tavaly is milyen jól telt, vagy meg se kérdeznének és befizetnének téged is, mert egyértelműnek vennék, hogy te természetesen velük utazol. Na ki a hülye? Aki egyszer is enged, mert nem lesz vége.
márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Kései Sirató ***** válasza:
71%
Persze, 31- es , idén simán megtennéd, jövőre meg nem is lenne kérdés, automatikusan mennél velük.
márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%
Szar életetek lehet, hogy ilyen keserűek vagytok. Attól, hogy idén elmennek, nem biztos, hogy az ő párja utána így viselkedne. Meg kell mondani, hogy idén mennek, utána évben max kettesben, pont, ha ezután mégis hiszti van, a kérdező legalább teljesen korrekt volt...
márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
70%
Akkor már inkább legyen meg most az a hiszti...
márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon szeretheted a párod...
márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
38%
És ha külön mennétek de ugyanoda? Megbeszélitek h ott lesztek mindketten X időpontban, közeli szállásokon, 1-2 progit, pl. kirándulást előre megbeszélve közösen csináltok, meg ha úgy alakul, közös vacsi néha (ha probléma van a határtartással, márpedig nekem úgy tűnik, hogy itt az van, akkor szigorúan külön fizetve), aztán mindenki olyan progit csinál ezeken kívül, amilyet szeretne? És akkor inkább lesz páros nyaralás, néha közös progiban a szülőkkel, mint közös nyaralás, néha külön progiban egymással?
márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
72%

3.

Én kívánom, hogy legyetek boldogok, de ez a kapcsolat már láthatóan bukdácsol.

Az egyikőtök menős típus, a másik otthon ülős, már úgy érzed 2 úttal mindent megtettél, most ő következik alkalmazkodásban...

Amúgy friss házasságban egyikőtök sem vágyik a kufircolásra?

Vagy már előtte együtt éltetek és csilláron, konyhaasztalon, plafonon at szétszexeltetek az agyatokat?

Vagy én vagyok ilyen maradi, hogy azt hiszem egy fiatal házaspár állandóan csak kettesben akarna lenni?

Ez olyan langyos pisi.

márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
39%
37nél a legjobb megoldás.
márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
67%

"Mondhatom azt is, hogy mert én kettesben szeretek veled lenni, csak ez fél igazság."

Bakker! Ez mi ez? Miért házasodtatok össze egyáltalán?

márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!