Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy csak úgy...

Normális, hogy csak úgy bekopog majd benyit?

Figyelt kérdés

Anyósomék a szomszédunk. Kaptunk tőlük telekrészt ahol építkezhettünk. Tudom, mondani fogjátok, költözzünk el meg előbb kellett volna gondolkodni. Erre volt lehetőségünk, és nagyon hálásak vagyunk nekik, hogy segítettek, jóban is vagyunk, szeretem őket. A gond csak az, hogy egyelőre még nincs kerítés. Minap apósom csak úgy bekopogott majd benyitott a bejárati ajtónkon, nem tudtuk, hogy jön, nem mondtuk kopogás után, hogy gyere (időnk se volt rá, azonnal nyitott be)

Ez normális kellene hogy legyen? Mi ha akarunk valamit, előtte mindig telefonálunk nekik.


Ezt egy év alatt csak kétszer csinálta meg, szóval szerencsére nem sűrű, de most is kértük, hogy mielőtt jön legalább csörögjön ránk.


márc. 16. 07:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Nincs kerítés és nem zárjátok a bejárati ajtót. Gratulálok, darwin-díj.
márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Zárd be az ajtót. Vagy cseréld le a kilincset ajtógombra.
márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

Nem normális.

Hogyan tervezel változtatni?

márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

#1

Csak kettőnk között nincs kerítés, utcáról nem tudnak bejönni.


#3

Gyűjtünk kerítésre.

márc. 16. 07:44
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt az ajtót be lehet zárni, akkor nem tud senki bejönni (márcsak azért is, mert nem feltétlen az anyós/após jön, hanem akárki idegen is lehet), másrészt meg a párod szóljon a szüleinek, hogy ez nem az ö lakásuk.
márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#5

Bocsánat, kihagytam a leírásból, hogy kerítés csak anyósés és köztünk nincs egyelőre. Utcáról senki nem tud bejönni.

Párom már rászólt tegnap is az apjára, reméljük hogy mostmár megérti, mi ezzel a gond.

Ha előtte telefonálna semmi baj nem lenne.

márc. 16. 07:51
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ajtòt zárjátok, illetve nyugodtan szòljatok nekik, hogy azért csörögjenek már, mielött átmennének. Ez van sajnos, ha az ember a közelükben él, mintha nekik sosem lett volna magánéletük.
márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én azért hallottam már olyadnt, hogy betörőt nem állított meg a kerítés, képzeld, átmászott! Ezért kéne a bejárati ajtót zárni. Problem solved.
márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából kicsit bizonytalan voltam tényleg, hogy most ez normális-e, illetve el kell-e tűrnünk, csak azért, mert tőlük kaptuk a telekrészt, tényleg ezzel rengeteget segítettek. Nem szeretnék hálátlan lenni, de életünk végéig nem hagyhatok rájuk mindent emiatt.

márc. 16. 08:07
 10/32 anonim ***** válasza:
10%
Az anyósodék meg közétek meg mi a bánatos rossebbnek építenél kerítést milliókért...? Nálatok teljesen elmentek otthonról?
márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!