Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy csak úgy...

Normális, hogy csak úgy bekopog majd benyit?

Figyelt kérdés

Anyósomék a szomszédunk. Kaptunk tőlük telekrészt ahol építkezhettünk. Tudom, mondani fogjátok, költözzünk el meg előbb kellett volna gondolkodni. Erre volt lehetőségünk, és nagyon hálásak vagyunk nekik, hogy segítettek, jóban is vagyunk, szeretem őket. A gond csak az, hogy egyelőre még nincs kerítés. Minap apósom csak úgy bekopogott majd benyitott a bejárati ajtónkon, nem tudtuk, hogy jön, nem mondtuk kopogás után, hogy gyere (időnk se volt rá, azonnal nyitott be)

Ez normális kellene hogy legyen? Mi ha akarunk valamit, előtte mindig telefonálunk nekik.


Ezt egy év alatt csak kétszer csinálta meg, szóval szerencsére nem sűrű, de most is kértük, hogy mielőtt jön legalább csörögjön ránk.


márc. 16. 07:36
1 2 3 4
 31/32 Kései Sirató ***** válasza:
Ó, az más, azt hittem, hogy elvből nem zársz semmit. Akkor miért nem zárod be most az ajtót?
márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

#31

Hát most már zárjuk :D

márc. 19. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!