Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy csak úgy...

Normális, hogy csak úgy bekopog majd benyit?

Figyelt kérdés

Anyósomék a szomszédunk. Kaptunk tőlük telekrészt ahol építkezhettünk. Tudom, mondani fogjátok, költözzünk el meg előbb kellett volna gondolkodni. Erre volt lehetőségünk, és nagyon hálásak vagyunk nekik, hogy segítettek, jóban is vagyunk, szeretem őket. A gond csak az, hogy egyelőre még nincs kerítés. Minap apósom csak úgy bekopogott majd benyitott a bejárati ajtónkon, nem tudtuk, hogy jön, nem mondtuk kopogás után, hogy gyere (időnk se volt rá, azonnal nyitott be)

Ez normális kellene hogy legyen? Mi ha akarunk valamit, előtte mindig telefonálunk nekik.


Ezt egy év alatt csak kétszer csinálta meg, szóval szerencsére nem sűrű, de most is kértük, hogy mielőtt jön legalább csörögjön ránk.


márc. 16. 07:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

10-es. Talán azért, hogy meg legyen az intim szféra???



Majd,ha a kedves meny napozni szeretne egyedül meztelenül a saját udvarán, akkor majd nézze a kedves férje családja?? Vagy bármit csinálnak az udvaron, legyen ahhoz is közük? Talán még a fia faxát is tegye be az asszonynak, hogy legyen unoka?


Úgy látom, hogy nálad mentek el teljesen otthonról!



Kérdező: Nem, nem normális. Nálunk is 2 házzal arrébb laknak, mindig bejöttek amíg nyitva volt a kerítés. Mi hiába kopogunk, telefonálunk, szólunk előre. Ők nem. Hiába kértük rengetegszer, csak sértődés volt belőle.

Maradt a zárva kerítés, kulcsot csak akkor kapnak, ha elmegyünk.

márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is ugyanez van, ha meg megkérem figyeljen rá, még fel van háborodva.
márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

Az én anyósomék még csak kopogni sem szoktak. Kiköltöztek annó a nyaralójukba, és nekünk hagyták a panelt, hogy lakjunk ott. Viszont innentől ugyanúgy hazajártak mindennemű szólás nélkül. Reggel hétkor a saját kulcsával jött be, úgy ugrottunk ki az ágyból.

Akkor enyhült csak a helyzet, amikor elköltöztünk, és vettünk egy házat, amiben ők még sosem laktak, és így nem érezték végre annyira otthon magukat. Itt legalább már becsöngetnek.

Szóval nekik ez a helyzet normális, neked nyilván nem, de szerintem úgysem fog változni, hiába téped a szádat.

márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

Nagyszüleim is ezt csinálják, gyerekkoromban egész nyáron b*szogattak. Falun lakunk, a kaput nagyon nem szokás zárni, általában nem is zárható, de az ajtót is csak akkor zárják az emberek, ha elmennek otthonról. Végül én is elkezdtem zárni :) Nagybáttyámék a falu másik felén laknak, hozzájuk is simán betoppantak, volt is belőle nagy veszekedés.

Másik ágról néhány nagybáttyám is csak kopog kettőt, aztán ott van a lakás közepén...

márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

#13

Hát ha más nem, majd akkor változik a helyzet, ha lesz kerítés. Zárva lesz, kulcsuk nem lesz, meghát azon hiába is kopognak majd. (Csak akkor adunk nekik kulcsot ha esetleg több napra elmegyünk, biztonság kedvéért)


Addig is zárni fogjuk mostmár a bejárati ajtót, így max csak kopogásig jutnak majd.

márc. 16. 10:08
 16/32 anonim ***** válasza:
80%
Várd ki abból mekkora balhé lesz kb az ajtó kulcsra zárásának másnapján ;)
márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#16

Nem hiszem. Mondom, azért szerencsére nem mindennapos ez a dolog :)

Csak nem értem miért nem gondolt bele pl abba apósom is, hogy ha csak úgy benyit, bármit láthat. Mi van ha épp meztelenül szaladgálok a házba... Vagy bármi

márc. 16. 10:54
 18/32 anonim ***** válasza:
93%

17-es.

Mi rákérdeztünk erre, akkor is mi lettünk lecseszve, hogy mindennek megvan a helye és az ideje! A szexnek este az ágyban! És meztelenül nincs mászkálás a házban. :D :D


Jobb bezárni hidd el. Az idősekkel nem lehet mit kezdeni, ez ilyen régi gondolkodás.

márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

#18

Az mondjuk szép :)

A vicc az, hogy nem is olyan idősek... az ötvenes éveik végén járnak.

Amúgy erről amit írsz eszembe jutott, hogy a beköltözéaünk után nem sokkal egyszer anyósom is bekopogott, férjem kiszolt neki, hogy egy pillanat csak XY (én) öltözik. Vissza kiabált az ajtón kívülről hogy öltözzön a szobában.

márc. 16. 13:35
 20/32 anonim ***** válasza:
7%
Pénzkidobás a kerítés, akkor meg az lesz a baj, miért van a kapu kulcsra zárnva. Egyszerűbb ha a lakást zárjátok be kulccsal, vagy kicserélitek kilincset olyanra, amit kívülről csak kulccsal lehet nyitni.
márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!