Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meghívjam anyósomat a lánybúcs...

Gaiajane kérdése:

Meghívjam anyósomat a lánybúcsúmra?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba vagyunk egyébként ő a párom mostoha anyja de egy angyal viszont komoly nő ,nem buliztunk még együtt családi összejövetelek szoktak lenni ilyenkor koccintunk nos a bulit a tanúm szervezi ő elég vad és vadulos bulit akar nekem szervezni nincs is ellenemre egy kis bulizás de nemtudom hogy illene- e meghívni ilyen eseményre az anyósom

ápr. 2. 14:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Ne!
ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem is értem, hogy jutott eszedbe ilyesmi...
ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hú hát elég megosztó vélemények vannak itt de akik rendes kiakadnak rajta nem értem miért ennyire... szerintem nem annyira ördögtől való gondoltam jobban összeismerkedhet a családom női tagjaival
ápr. 2. 17:17
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Családból is a korodbelieket szokas hívni, tesó, unokatesó stb. Nem anyud meg nagynénéd meg ilyenek.
ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%

Ha nekem lett volna simán meghívtam volna.

Mi röfögve sírva szoktunk röhögni pl bármilyen obszcén viccen és simán beszólunk a másiknak bármikor 🤣🤣🤣 hatalmas pörgés lett volna a

ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te a többi családtagodat is meg akarod hívni, beleértve idősebbeket, gyerekeket stb, akkor miért ne?

Bár szerintem ez a buli milyenségétől függ, egy bepiálós, chippendale show-s történetre biztosan csak a barátnőket meg a korban hozzám illő családtagokat hívnám meg, ha egy átlagos kerti parti lesz, az meg nyilván lazább.

ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem semmi chippendale nemlesz és gyerekek sem ..a legkisebb unokatestvérem aki ott lesz 16 éves anyám ,mamám ott lesz nagyon lazák mi ilyenek vagyunk nálunk ez normális hogy együtt bulizunk
ápr. 2. 23:10
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt! A magánéleted ne keverd a családdal. Márpedig ez a buli full magánjellegű dolog lesz, talán olyanok is történnek, amire nem leszel büszke.
ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Várj már, milyen vadulós buli az, ahol anyu, mama meg egy 16 éves is ott van? 🙄 Azt írtad vadulós buli lesz, mi joggal feltételezzük, hogy vetkőzős fiúk, pia minden mennyiségben, stb, de ez csak egy sima lötyögés lesz... Akkor hívd meg őt is, már oly' mindegy.
ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A válaszok azért vegyesek, mert sokan kötelező jelleggel utálják az anyóst.

Csak te tudod, milyen a kapcsolatotok. Lehet, nem is menne el. Elég valószínű. Ettől függetlenül én sem hívnám. Nem ő miatta, hanem a barátnők miatt. Nem tudtok úgy viselkedni, beszélgetni, ha számukra egy teljesen idegen nő is ott van.

ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!