Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meghívjam anyósomat a lánybúcs...

Gaiajane kérdése:

Meghívjam anyósomat a lánybúcsúmra?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba vagyunk egyébként ő a párom mostoha anyja de egy angyal viszont komoly nő ,nem buliztunk még együtt családi összejövetelek szoktak lenni ilyenkor koccintunk nos a bulit a tanúm szervezi ő elég vad és vadulos bulit akar nekem szervezni nincs is ellenemre egy kis bulizás de nemtudom hogy illene- e meghívni ilyen eseményre az anyósom

ápr. 2. 14:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

".a legkisebb unokatestvérem aki ott lesz 16 éves anyám ,mamám ott lesz nagyon lazák "


Ja, hogy így?

Akkor hívd meg nyugodtan.


#20 voltam.

ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%
Ha azt akarod, hogy majd a vőlegényednek ecsetelte, hogy nyaltad le a stripper pucujáról a tejszínhabot, ha igaz, ha nem, hajrá!
ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem lesz sztripper mint ahogy már leírtam és ő pedig olyat ami nemigaz nem mondana!
ápr. 3. 23:03
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne inkább hagyd ki őt a buliból szerintem,értem hogy jó fej meg minden de szerintem anyós a lánybúcsúra nem való,mikor nekem volt én sem hívtam meg😁
ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Háát, kérdező, vannak elég szarkavaró anyósok és a házassággal soskzor történik pálfordulás egy anyóssal, ha a fia megnősül...
ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
20, nem, azért vegyesek a valaszok, mert a kérdező azt az aprósagot kihagyta hogy kb családi összejövetel jelenti nála a lánybucsút meg a vadulós bulit. Nem tudom így milyen vadulós bulit szervez a tanu, szwrintem semmilyent. Így egyébként meg lehet hívni, ha a nagymama is ott lesz, semmi izgi nem történik.
ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!