Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell eröltetni a hülyesé...

Miért kell eröltetni a hülyeséget?

Figyelt kérdés

Párom szülei szerintem sokszor smucigok de azért a látszatot fenntartják hogy ők jó nagyszülők. Vettek egy szerintem butaságot az unokáknak. A mi legidősebb kisfiunk már elején megmondta hogy ez nem lesz jó. Nem tudnak vele 6-an játszani unokák. Ők azt mondták neki hogy inkább köszönje meg hogy vettek ilyet.

Én erre meg azt momdom hogy miértnem kérdeztek meg először minket hogy jó e mielőtt feleslegesen kidobnak 20 ezer ft-ot. Nem mellesleg ha még 10et hozzáadnak (amire amugy futtya nekik) normális ajándek lesz belőle. Es komolyan a 6 unoka nem tud ezzel jatszani....csak a veszekedes lesz belőle.

Miután én is megmondram hogy ez babáknak valo annyit mondtak higy ők ugy gondoltak h 1 játszik addig a többi mast csinál. Most ez komoly? Én meg ugy gondolom higy ez dedó konkrétan. Néha sírni tudnék olyan butasagokat csinálnak. És ezek mind amiatt vannak mert sporolnak. Ami alapvetően nem gond de igy gagyi dolgot vesznek. Inkabb ne vettek volna gagyit és én hozzaadok kicsit hogy normális dolog legyen belőle!


ápr. 16. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert erre futtya nekik.
ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezen miért húzod fel magad? Ha annyira rosszat vesznek,látogatáskor vidd el a te gyereked játékát,és játszon azzal. Vagy mégiscsak jó lenne,de bánt,hogy a nagyszülők nem külön-külön gondoltak az unokákra? Az,meg hogy ha raktak volna hozzá,és lejetett volna értelmesebbet venni,minden bizonnyal az unokák különböző korúak,és neműek. Ilyen esetben pedig nehéz közös játékot találni. Legközelebb ajánld fel a segítségedet,de ne bántsd őket,mert próbálkoznak mindenkinek megfelelni. Amit úgysem lehet.
ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Te miből gondolod, hogy a gyakori kérdések közönsége arra való, hogy kiventilláld nekünk az anyósodék iránti gyűlöletedet? Ezt a barátaiddal beszéld meg, mivel tényleges kérdésed nincs.
ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi van? Mi ez a valami konkrétan? Ha azért nem tudnak vele játszani, mert bóvli, vagy mert életkorilag nem nekik való, akkor értem a felháborodásodat. Ha csak annyi a gond, hogy nem tudnak vele “egyszerre“ játszani, akkor semmi baj vele. Majd osztoznak rajta, mint minden normális családban. Ha eddig nem volt ilyen, akkor jó alkalom megtanulni. Amúgy is az új játék csak az elején akkora sláger, hogy mindenki “most rögtön azonnal“ azzal akar játszani. Késôbb majd nem lesz ekkora tolongás.
ápr. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Add el
ápr. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Gondolod, az oviban csupa olyan játék van, amivel 20 gyerek játszik együtt, egyszerre?


Ha valami ilyent vett volna, akkor az lenne a bajod, hogy szegények, mindig csak együtt lehet jatszaniuk...

ápr. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

"amire amugy futtya nekik"


Hát pont ezért! Mert nem futja, csak futtya nekik rá.

ápr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Futtya 🤣 aztamocskostaplóéletbe! Hát ilyen szavakat olvasva legalább gyorsan kinyílik a szemem reggel ébredés után 😅
ápr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Igazából mi a probléma? Hogy nem tudnak 6-an egyszerre játszani vagy az, hogy valami gagyi esetleg veszélyes játék (mert az utóbbi jogos probléma, ha sérülés veszélyes, esetleg törött vagy olyan gagyi minőségű, hogy nem biztonságos)? Miért kéne egyszerre a 6 unokának ugyan azzal játszania? Kizártnak tartom, hogy mind a 6 egyidős és ugyan az az érdeklődése ... Anyósomnál is vannak játékok, szintén 6 unokája van (3 nálunk, 3 sógornőmnek), elég nagy a szórás életkoban, van kisbaba meg kiskamasz. Van nála kisebbeknek meg nagyobbaknak való, ha esetleg összekapnak valamelyiken, hogy ki játszik vele akkor mi van? Megtanulnak osztozni, oviban és suliban sem lesz olyan, amivel mindenki egyszerre játszik. Vegyen 6 hintát is, hogyha véletlenül mindegyiknek hintázni van kedve? Hát nem. Kivárják a sorukat szépen, ahogy bármilyen más játéknál is, addig játszanak mással. Na meg mindig mind a 6 unoka ott van? Mert nálunk pl nem. Van amikor 3, van amikor 6, olyan is volt, hogy csak 2 mert ő vigyázott rájuk amíg a harmadikat orvoshoz vitte sógornőm (mi messzebb lakunk, így leginkább egyszerre megy a három).
ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
#8, én még este olvastam. Gyorsan le is hajtottam a laptopom fedelét és mentem aludni 🤣
ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!