Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért hisztizett be anyósom...

Miért hisztizett be anyósom úgy, mint egy kisgyerek?

Figyelt kérdés

Náluk voltunk egyik délután, meglátogattuk őket. Férjemmel még nincs gyerekünk, de szeretnénk. Feljött az a téma, hogy majd szeretnénk e ha a gyerek járna e bölcsibe vagy sem. Anyósom és én beszélgettünk erről. Mondtam, hogy én nem szeretném, otthon lennék vele, amíg óvodás nem lesz. Anyósom hajtogatta, hogy márpedig sokkal jobb lenne, ha bölcsibe is járna előtte, a gyereknek is jó, meg akkor én is hamarabb vissza tudok menni dolgozni stb..

Na ezen vitatkoztunk kicsit (nem veszekedés volt, csak érveltünk jobbról balról), anyósom egyik érve az volt, hogy az ő fia is bölcsibe járt, ő menni akart vissza dolgozni minél előbb, szerinte így a normális.

Aztán férjem közbe szólt, hogy velem ért egyet, ő is azt szeretné, hogy óvodás koráig otthon legyek a gyerekkel. Na itt állt fel anyósom és kiviharzott konkrétan hisztizve, hogy ő ezt nem hiszi el, mindenki ellene van pedig ő csak jót akar, mi meg nem hallgatunk rá.. Kiment a szobából, vissza se jött egy jó darabig. Nem értettük az egészet. Mikor visszajött lenyugodva, már nem feszegettük a témát, másról beszéltünk inkább.


ápr. 29. 07:15
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Mindig azt gondoltam, hogy nem létezik, hogy az anyósok nagy része ilyen, hogy szeret beleszólni mindenbe. Erre tessék. Megtapasztalhatom a saját bőrömön.
máj. 1. 10:49
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

38.

Na, akkor az otthon maradást sem bölcs tanácsnak szánta, csak leuralni, okoskodni akart.

Anyósom dettó.

Az is elszaladgál, vagy visít mint a koca, ha valaki nem ért vele egyet.

Idióták ezek mind. :D

máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
43: visit mint a koca. :DDD hihetetlen, hogy letezhetnek ilyen emberek? Vilagos, gyerekkent idegesito, amikor nem ertenek egyet az emberrel, de felnott ember tenyleg kepes ennyire kiakadni, ha valaki nem ert vele egyet/ellent mond neki/mas velemenyen van?
máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

43.

Nem hiszed el, amíg nem ismered meg. :D

máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
#42. Vedd fel videóra a rohamát, aztán játszd le neki egy világos pillanatában, hogy milyen. Akkor talán elszégyelli magát, és befogja végre.
máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

45.

Ez? Soha be nem ismer semmi. :D

máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Még azt is letagadná hogy a videón ő van mi:')
máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
100%
Ajánlom Joe Navarro: "Veszélyes személyiségek" című könyvét. Ebben kimerítő választ kapsz a kérdésedre.
máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!