Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rosszul esne,ha anyósotok...

Rosszul esne,ha anyósotok megjegyezné fogynotok kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minap telefonbeszelgetes folyaman anyosom elejtette, hogy "nekem meg, de ne sertodjek meg rajta, szerinte fogynom kellene kicsit...aztan meg hozzatette, hogy ha az uramnak igy jo, akkor jo...mit szolnatok? Eddig komolyan az volt a baj h sovany vagyok, most meg az, ha van az emberen kis felesleg. (162 cm vagyok, 68 kg) Nem gondolom magam kovernek, lehet lemehetne par kg, de ha nem, nekem az se gond most.

máj. 1. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
12%

"Kérdezte a kérdező az anyósát, hogy mi a véleménye a súlyáról? Nem. "


Nos, nem tudjuk. Lehet a téma épp az volt, ki mit akar felvenni a közelgő bulira és a kérdező azt mondta anyosnak, hogy o egy latex ruhát gondolt maganak

máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
73%

12, tökmindegy, akkor is kéretlenül tesz megjegyzéseket.



Vannak emberek akik arra izgulnak, hogy kövér nő latexban, ha a kicsi fia erre indul be, akkor mi van?


Én se kérdezem őt, hogy mit csinál az apósommal, mert őszintén, nem tud érdekelni 😆

máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
16%
Azért kattogsz rajta, mert te magad se fogadod el a súlyod.
máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
92%
Szülés után egy hónappal cseszegetett. Mondtam neki, hogy majd ha neki kell az én túlsúlyomat cipelni, akkor problémázzon ezen. (Utána kussolt már, azóta meg már bőven lefogytam.)
máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
95%

A kéretlen megjegyzés rosszul esne. Ha direkt kértem volna a véleményét és úgy mondja, akkor nem. Sejtésem szerint nálatok nem ez történt.

Szerintem kib.szott nagy bunkóság más külsejére megjegyzéseket tenni.

máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
14%

"Minap telefonbeszelgetes folyaman anyosom elejtette, hogy "nekem meg, de ne sertodjek meg rajta, szerinte fogynom kellene kicsit..."


Tehát volt egy telefonbeszélgetés x témáról. Nagy eséllyel pletykáztak valakiről, mert a "nekem meg" ami nyilván neked meg akart lenni azt sugallja. Tehát egy "A Kati nagyon sokat lefogyott, híznia kellene, NEKED MEG, DE NE SÉRTŐDJ MEG... " simán elmegy,

máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso. Koszonom a kiallast. En is igy gondolom, de ennek ellenere nem sertodom meg. De azert nem felejtek.

Egyszer elmondtam mar neki mi a hizasom oka, mert hat ugye ezert is puhatolozott h biztos hormonalis oka van stb..amihez megintcsak semmi koze. En stressztol hiztam.


Tobb hozzaszolast nem is nagyon varok. Koszonom.

máj. 1. 15:41
 18/67 A kérdező kommentje:
#17es utolso
máj. 1. 15:42
 19/67 anonim ***** válasza:
44%

Hallod, ha szerinte nem kényes a téma, én szívesen beszélek vele a gyerke szexuális preferenciáiról, grafikusan és részletesen, amíg elszégyelli magát.



Aztán majd rájön, hogy nem kéne a darázsfészket baseball ütővel célba venni, ha nem kész a követelményekre.

máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
15%

En stressztol hiztam


tehát pontosan tudod, hogy igaza van. MAjd amnikor már komoly problémákat okoz, mert nem állsz meg ennél a 10 kilónál, akkor gondolj arra, hogy volt, aki szólt, csak te lekakkintottad...

máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!