Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rosszul esne,ha anyósotok...

Rosszul esne,ha anyósotok megjegyezné fogynotok kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minap telefonbeszelgetes folyaman anyosom elejtette, hogy "nekem meg, de ne sertodjek meg rajta, szerinte fogynom kellene kicsit...aztan meg hozzatette, hogy ha az uramnak igy jo, akkor jo...mit szolnatok? Eddig komolyan az volt a baj h sovany vagyok, most meg az, ha van az emberen kis felesleg. (162 cm vagyok, 68 kg) Nem gondolom magam kovernek, lehet lemehetne par kg, de ha nem, nekem az se gond most.

máj. 1. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk a húgom hízott rövid iső alatt sokat. A férje nem mert neki szólni, mind láttuk, hogy valami nem oké, na, ott a férj kérte meg az anyját, hogy mivel őt amúgy se nagyon komálja a menye, szóljon, ő legyen a rossz, ne a férj. :D
máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként kérdező, szerintem teljesen mindegy, hogy más megsértődne-e. Te voltál ebben a helyzetben, így a te érzéseid számítanak csak. Neked rosszul esett, és anyósod nagyon is jól tudta, hogy bántót fog mondani, azért is kezdte úgy, hogy "ne sértődj meg rajta, de...".

Legközelebb, ha kéretlen megjegyzést tenne a külsőmről, leállítanám egy életre, az biztos!

máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
79%
21, jó nagy paraszt a húgod férje, az anyjával együtt.
máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
28%
23, mondjuk megóvták a tesóm egy komoly gondtól, mert neki nagyon kellett, hogy valaki szóljon. Szerencsére orvoshoz ment...
máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
68%
Én 73 vagyok ehhez a magassághoz utálom. Szintén stresszevő vagyok. Nekem is beszóltak rokonok.
máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
79%

"tehát pontosan tudod, hogy igaza van.


MAjd amnikor már komoly problémákat okoz, mert nem állsz meg ennél a 10 kilónál, akkor gondolj arra, hogy volt, aki szólt, csak te lekakkintottad..."



Szerintem nincs olyan ember, aki em veszi észre, hogy felment rá egy ruhaméret.


Ne nézzük már hülyének egymást.


Nem a te piszkálódásod fogja megmenteni.

máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
36%
24, a tesódnak nincs otthon tükör, vagy hogy lehetséges az, hogy másnak kellett szólnia neki, hogy kövér?
máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
94%

26, így van.

Amúgy én pl. mindig is utáltam a kéretlen tanácsokat. Ha kérdezem, akkor oké, és kellő kritikával is fogadom, de csak HA kérdeztem.

máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
75%

27 a tagadás nagy úr. Sokan pajzsmirigybetegek de csak akkor tűnik fel a hízás, amikor más szól. Vagy hipofízis daganata lesz, ami gyakori nőknél sajnos.


Engem is megvizsgaltak, semmi bajom, csak a stressz miatt nem mozgok eleget (inkább alszom és baromira sokat voltam beteg), cserébe folyton édességet akarok enni, tipikus kortizolszint zavar. Más ismerőseim meg fogytak tőle. Engem kikészít az egyetem, de még 1 év van vissza... muszáj valahogy kibírnom. De addig pl: kondira sincs pénzem,örülök napi fél óra sétának, egyébként meg 2 pici állásból igyekszem fenntartani magam tanulás mellett.


Azert utálom magam, mert más is így él mégsem élnek meg ilyen szintű szorongást. Szedek rá gyógyszert, azóta felment 5 kiló, én is 68-cal kezdtem. Az sem segített az állapotomon,

hogy szüleim válnak, rólam kiderült csak úgy spontán biztos nem lesz gyerekem, kezelhető a bajom, de nem ideális.


Szóval én szeretném visszanyerni a kontrollt az életem és a testem felett, de nem jó lapokat kaptam mentálisan. Az édesseg meg boldogsághormont termel. A pszichológusom es a pszichiáterem, még a pszichodráma vezetőm is kővér nők, és cigiznek. Valahol ők is kompenzáljak magukat a sok nehéz sorsú ember miatt, akiket kénytelenek végighallgatni.


Ez amúgy elég nagy kulturális baj Magyarországon. Nincsenek megküzdési stratégiaink egészségkultúránk, hogy ne zabálásba fojtsuk a gondjainkat. Már kicsikent is ezeket látjuk otthon.


Ìgy csodálkozni ezen nem kell, de felismerés esetén lehet tenni.

Számtalan orvos is brutálisan küzd cigivel meg alkohollal csak nem látni.

máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
25%
27, hogy el, hogy sokan nem foglalkoznak vele, amíg más nem teszi szóvá.
máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!